Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretném megvenni életem...

Szeretném megvenni életem első motorját. Egy Honda XR125-t néztem ki használtan. Letudnátok irni hogy mire kéne odafigyelnem mik lehetnek a buktatók ennél a motornál illetve úgy a motoroknál összeségében?

Figyelt kérdés

Idáig annyit tudok róla hogy 2004-es,29 000km van benne (én ezt egyébként nagyon soknak tartom,de nem értek hozzá szóval...) illetve hogy 900 Eu az ára.


Megköszönném mindenki aki tudna segiteni:)



2016. máj. 7. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Leírásból soakt n em, mert az állapotát kéne megnézni.
2016. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én teljesen kezdő vagyok,miket kellene jól megnéznem a motron élőben hogy ne tudjon be csapni ?
2016. máj. 7. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Ránézésre tetszetős? Nincs ütve verve? Csavarok fejei egészségesek? Féktárcsák felülete, szélessége normális? Fékbetétek, láncszett cserélve volt időben? Jók rajta? Rugózó elemek nem eresztik az olajat? Elejét megemelve villaszár, kormánnyak nem kottyan? Kerékcsapágyak jók? Könnyen s zajmentesen forognak a kerekek? Motorban megfelelően volt karban tartva? Olajcserék időben s rendszeresen el voltak végezve? Motor könnyen indul hidegen-melegen s szépen jár? Zörejmentes? Menet közben egyenesfutása jó? Egy nyomon fut? Gumik, Ülésbőr állapota jó? Világítás, töltés, akkumulátor rendben? ... Igen talán kicsit sok a 29E. Ha van vegyél 10E alattit, mé ha drágább is.
2016. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hatalmas köszönet az utolsó hozzászólónak!.Még olyan kérdés.. Ez a tipusú motor megfelelne egy első motornak?

Illetve utolsó hozászólónak cimezve:Ha lenne egy kis időd (10 perc max) akkor privátban szivesen elküldöm a linket,igaz a legtöbb kérdést amit feltettél csak személyesen lehet megfigyelni,viszont legalább annyit lelehet szűrni hogy szimpatikus e ..:)

2016. máj. 9. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!