Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom kitisztítani az...

Hogyan tudom kitisztítani az olyan hátsó autó lámpatestet ami nem szétszedhető?

Figyelt kérdés

Rover 25 hátsó lámpáját szeretném kitakarítani, mert víz is van benne, meg eléggé retkes is, és nem igazán úgy világít már ahogyan kellene, de nem tudom szétszedni.



Hogyan lehet takarítani az ilyen lámpatestet.


Van benne víz is, de hiába forgatom jobbra barla , sehogy nem jön ki, kb 1 - 1.5 dl vízről van szó, nem az izzótérben van, hanem előtte.


2016. máj. 11. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Hurkapálcára vattát tekersz és azzal az izzó helyén át kipiszkálod a koszt. Pepecs munka, szó se róla. A víz eltávolításához pedig nagyon vékony fúróval megfúrod azt a teret ahol a víz van és kiöntöd. Utána szilóval vagy valami tömítőanyaggal meg lezárod a lyukat.
2016. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fúrd ki, de utána be se kell tömíteni, kifolyik legközelebb is, pontosabban fel se telik.
2016. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, félek ha elkezdeném fúrni, hogy megrepedne a műanyag.

De megpróbálom, mert így nem maradhat.

2016. máj. 11. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!