Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Generic Trigger SM 50 Vagy...

NOlivér514 kérdése:

Generic Trigger SM 50 Vagy Derbi Senda?

Figyelt kérdés
Sziasztok, le szeretném tenni a jogsit és ezt a két motort néztem ki, szerintetek melyik a jobb Ár/érték arányban teljesítményben stb..?

#Derbi #Generic Cracker #Senda?trigger
2016. máj. 11. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit a derbi felé billen a mérleg nyelve, de a Generic is rendben van. Esetleg még Yamaha DT, Aprilia RX, Rieju RR és MRX.
2016. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Genericet nem vennék a kínai AM6 miatt.

Inkább a Derbi, de a Rieju és a Malaguti sem rossz.

2016. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2016. máj. 11. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Generic sem oylan rossz.
2016. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem ismerem a Genericet de a derbiket igen van is és szerintem még egy DT nél is jobb
2016. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem mind a 2 jó motor és bár a genericben kinai AM6-van attól még nem kínai hanem OSZTRÀK . Tehát azért speckó összeszerelés meg minden . Személyes véleményem szerint még jobb a Rieju-nál . A yamaha dt a legszívósabb bár szerintem újat nemigen találsz. A Derbi és a Generic úgy nagyából egy szinten van.(én mondjuk genericből , trigger x-et vennék nem sm-et de te tudod).
2016. okt. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!