Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alvázvédelem és javítás?

Mirk kérdése:

Alvázvédelem és javítás?

Figyelt kérdés

Üdv!

Van egy 2000-es évjáratú suzuki swiftem. Bal oldalt hátul a küszöb rohad egy kb 10 centis szakaszon, lyukas is. Az autó alvázvédelem néven le lett fújva tré módon valami fekete spray-el, össze-vissza ahol éppen elérték, ami nem ér semmit.

Mennyibe kerülne egy karosszériásnál a hibát kijavítani, plusz rendes alváz és üregvédelemmel ellátni?



2016. máj. 12. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pár tízezertől pár százezerig, ez az autó állapotától függ, amit csak akkor lehet tudni ha szakember átnézi.
2016. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2016. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen Swiftem van..

Nekem kuszobcserere-> annak fenyezesere, alul rohadt egy reszen, azt megcsinalta, alvazvedelemmel, illetve kereszttartot cserelt elol.. Ez volt 130e.

2017. ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Alváz és üregvéldelem teljesen felesleges csak a pénzedet veszik el ha másra bízód,lespórolják róla az alvázvédőt és az üregvédőt is ,ja és ráfújják a koszra meg a rozsdára,azt a keveset is amit ráfujnak,tudom mert én elvittem kifizettem érte 108 ezer forintot és majdnem sirvafakadtam otthon mikor megnéztem hogy mit csinéltak,mindenütt ezt csinálják hazudnak mint a vizfolyás,ugyhogy nem kell bedőlni a hazug szövegeknek,annak csak akkor van értelme ha saját ,magadnak meg tudod csinálni!
2019. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert átvertek téged, nem kell mindenhol ennek hangot adni (jó pár kérdés alatt láttam ezt a hozzászólásod). Nem minden karosszériás gerinctelen.
2019. jan. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért karésszériás vagy azért véded öket?;)
2019. jan. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagyok " karésszériás ", nem is tudom az mi. És karosszéria lakatos sem vagyok. Viszont elég szar a felfogási nézeted. Belefutottál egy szar lakatosba, ez tény! De ettől függetlenül nem kell lenézni az összes többit, mert téged átb*sztak. És nem is itt kéne kiélned magad, hanem akkor legyél férfi, és vidd vissza az autót, és állj ki magadért.

Vegyük csak példának ezt: elmész egy fodrászhoz, belevág a hajadba, nem úgy vágja ahogy akarod.. akkor az összes fodrászt lenézed, és mindenhol azt fogod híresztelni, hogy nincs a földön jó fodrász? Vagy veszel a boltban egy zacskó tejet, amit otthon kibontasz és szembesülsz vele, hogy romlott a tej.. akkor onnantól minegyik boltot elhordod mindenféle szarnak, és nem fogsz tejet inni onnantól kezdve?

Gondolkodj...

2019. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak egybe futottam bele,több ismerösöm is mondta hogy nem csinálják meg rendesen,más helyekre vitték mint én,ez elvikérdés náluk minek fujjanak rá x mennyiségü festéket ha egyszer kevesebb is elég és ugyanazt a pénzt eélkérhetik érte,hány embert láttál dolgozni ha nem muszály,én eggyet sem, meghát ha lehet az emberek átverik egymást,nézd meg például az autókereskedőket,mennyi szar autót eladnak a gyanutlan vásárloknak,meghát visszapörgetik az kilóméterórákat rajta.
2019. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Oké, akkor kijelenthetjük az ismerősök által országos és dokumentált hivatalos tapasztalatot olvashattunk, hogy az összes lop, csal, hazudik, meg amúgy is a karosszériások miatt van az éhezés, a háborúk stb. :D
2019. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szar, megbízhatatlan emberhez vittétek lakatolásra, mert sajnáltatok kifizetni egy normális, leinformálható karosszéria lakatos műhelyt, ahol normális eszközökkel, és számlákkal, garanciákkal dolgoznak. Nem kell csodálkozni, ha házhoz viszitek Józsibácsihoz, aki a nyugdíja mellett az ezer éves eszközeivel "lakatol" unalmában (csak egy példa). Az olyan is lesz! Én mikor alvázvédelmeztetni akartam az autót, 3 lakatossal is beszéltem. Az egyik nem foglalkozott vele, a másik 25ezret mondott rá, a harmadik pedig 50-et mondott rá ha jól emlékszem (vagy többet), és elmondta, hogy ő garanciával dolgozik, és, hogy nagy macera NORMÁLISAN megcsinálni (műanyagokat eltávolítani, normálisan előtte lemosni stb.., tehát időigényes megcsinálni, hogy érjen is valamit.


De ezért nem kell lenézni az összes lakatost, mert van olyan, akinek vastag bőr van a pofáján. Minden szakmában van ilyen, hidd el!


Kereskedőkből is vannak gerinctelen férgek, akik átejtik a kuncsaftot elég szépen. De ettől függetlenül vannak becsületesek is. Egyébként ma már aki autót akar venni, percek alatt le tudja kérdezni rendszám alapján az autónak a valós km.-óra állását visszamenőleg 2012-ig. -> [link]

2019. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!