Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Spuri Suli oktatóról véleményt...

Spuri Suli oktatóról véleményt tudtok adni?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy Balogh István nevezetű úrral lesz a vezetés órám. Valakinek volt már vele órája, ismeri?

Kicsit félek attól, hogy szigorú lesz, egy türelmes oktatót szeretnék :D



2016. máj. 12. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Abból a pár ezek októ közül aki BP-en akad kétlem hogy soke bmer került volna pont hozzá, de ki tudja lehet lesz v ki.
2016. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mikulás22 válasza:
Ne menj hozzá.. keress másikat! 50-70órákról beszél hogy annyi idő alatt letudod tudni az 580km-t kiabál, ha lány vagy szexuálisan zaklat..
2016. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
82%
Ludman Lajoshoz se menjetek. Egy öntelt fószer...(azzal nyitott, hogy "a spuri suli ÉN vagyok!A többiek itt mind csak ilyen vendégoktatók az ÉN tanpályámon") Anekdotázgat, beszél teljesen oda nem illő dolgokról,(pl családjáról, béna női sofőrökről stb) míg a slusszkulcsot még meg sem érinthetted. Húzza az időt, inkább ő a száját koptatja mint te a gázpedált.A nőket alázza, semmibe nem veszi. Én 12 percet hallgattam a baromságát, majd visszakértem a pénzem és kiszálltam. pfffff
2017. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!