Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault megane I valaki...

Renault megane I valaki tapasztalatok, vélemény?

Figyelt kérdés
1.4 (75ló) első autóm lenne, mire figyeljek vételnél azon kívül h ne rohadjon nagyon, olaj, sebváltó, kuplung, elektromos cuccok, motor?

2016. máj. 12. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

20 éves autó.. B+.. Menjen.. 6 hétig..

Az árából kb 6 hétre bérelhetsz egy kategória azonos autót.

Használod, tönkremegy kidobod..

2016. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%

Helyedben hanyagolnék egy 20 éves francia autót. Még 10 évesbe se merek bevállalni 1 franciát. Inkább német vagy japán autóban gondolkozz. (ezen belül is talán inkább az utóbbi)


Egyébként igen, rozsdásodásra kell figyelni, meg persze a motorra. Dízelt semmiképp ne vegyél 10 év fölött. VÁltójával lehet még gond, meg persze az elektronikával, de azzal nagyon. Ezen kívül vezérműszíjra kell odafigyelni, meg a lengéscsillapítókra ennél a típusnál.

2016. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Amik ehelyett inkább szóba jöhetnének: Volkswagen Golf IV, Nissan Micra, Opel Astra, Opel Corsa, Seat Ibiza, Honda Civic, Toyota Corolla esetleg Suzuki Swift, Ford Focus, de az utóbbi kettővel óvatosan.
2016. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a felsoroltak közül mindegyiket néztem, semelyik sem meggyőző az opelek közül, szét vannak B*szva, a japánok túl drágák, itt elektronikával sem lehet sok gond mivel még csak ablakemelő sem lesz benne, természetesen csak benzines jöhet szóba, nekünk amióta van francián van és panaszra eddig nem volt ok, szóval én bízok bennük :)
2016. máj. 12. 21:39
 5/11 A kérdező kommentje:
ja, meghát ár/érték arányba ez a legjobb, tényleg
2016. máj. 12. 21:39
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Totalcar népitélet.
2016. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó jólmondja.

Nagyapámnak volt, vagy 4 éve adta el. Addig semmi nem volt vele. Most nem tudom hogy van.

2016. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
azt is néztem, nem mondanak róla se nagyon rosszat, se túl jól, már végignéztem az összeset :)
2016. máj. 12. 22:31
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Ettől függetlenül meg kellene fontolnod azt, hogy egy kicsit többet szánsz, egy jobb/fiatalabb kocsira. Hosszabb távon jobban megéri. Szóval inkább még spórolj/gyűjts hozzá, és vegyél 1 jobbat.
2016. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
fél millából akarok autót venni, újabb modellt nem vennék, hanem ebből meg megkíméltebbet mert ez az, ami hosszú távon jobban megéri, nem csak az autó kora, hanem állapota az elsődleges
2016. máj. 15. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!