Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tolatókamerát válasszak?

Milyen tolatókamerát válasszak?

Figyelt kérdés

Házilag megoldható ennek beszerelése?

Olyant szeretnék aminek a kijelzője a visszapillantóra tehető rá,a kamera meg a rendszámtáblára menjen rá.Viszont nem tudom,hogy a kijelzőnek pl minn keresztül kell áramot adni?Vagy hol szokták elhúzni a kábelt?Ha létezne akkumulátoros kamara az lenne a legjobb akkor nem kellene bajlódni a kábel elhúzásával.


2016. máj. 12. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
19%

Nem lenne egyszerűbb, ha gyakorolnád kicsit a padka mellé való parkolást?


Mankó helyett, inkább tanulj meg járni.

2016. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen kocsiba, mennyiért.
2016. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül padka mellé állás miatt szeretném a tolatókamerát,hanem mondjuk bizonyos autókhoz ha közeledem,akkor nem tudni,hogy az másik autó milyen hosszú is akár.Szerintem az autó típus lényegtelen,viszonylag régebbi kocsiba szeretném amibe gyárilag nem volt ilyen lehetőség még.Így tehát valami univerzálisra gondoltam.
2016. máj. 13. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!