Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 enduro lengővillába...

Simson s51 enduro lengővillába a szilentet bentről kell kifelé rakni vagy kintről befelé?

Figyelt kérdés

A hely nagyobb mint a szilent, így nem ér végig benne. Hol legyen az a rész ahol nincs szilent, kint vagy bent?

Képen látszik, itt kivül van az üres hely, azaz bentről lett kifele téve ez így jó?

[link]


Azt nem értem, miért nem csinálnak egy olyan hosszúságút amilyen kellene.



2016. máj. 12. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyet veszel bele? Legalábbis nem egyezik meg grammra minden gyártmány.
2016. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi mire bepréseled (valahogy, nem könnyű) addigra végig fog érni, de egyébként kívülről nyomd befelé. Nem tudom te hogy látod ezen a képen hogy a gumi (nem a betét) nem ér végig... De ha a webáruházakban kapható gumit akarod betenni akkor azzal ne vesződj, mert egy év múlva cserélheted.
2016. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem webshopos. Miskolcról van simsonos boltból a minőségét nem ismerem.


A képen látni kintről a persely oldalát, ezért gondolom, hogy fentről van téve, mert kívül van üres rész. Ma vettem a szilentet és a boltba is azt mondták kintről tegyem befelé és itt is azt mondták úgy kel.

2016. máj. 13. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!