Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H GTC kormány...

Ádám Dobronyi kérdése:

Opel Astra H GTC kormány mitőlráz nagy sebességnél? (120-130 fölött)

Figyelt kérdés
Az egèsz úgy kezdődött, hogy fèkezèsnèl rázott az a kormány. Felesztergáltattam a fèktárcsákat, megszűnt a remegès, majd kb2000 km után ismèt elkezdődött. Lecserèltem a tárcsákat ès a betèteket is. A remegès megszűnt, majd kb 2000 km utan ismet visszatèrt. Ezután azt javasolták, hogy a tárcsákat a helyükön, tehát a kerèkagyon esztergáltassam föl, mert valószínű, higy a csonkállvány deformált lehet. Megtettem. Fèkezèsnèl nincs remegès kb 4000 km óta, viszont a helyèn törtènő felszabályozás után a kormányremeges, illetve vibrálás olyan 120-130km/h-tól elkezdődik ès kb 5-8 másodperces intervallumokban erősődik majd gyengül szinte megszűnik (tehát fèkezeskor mar nem, csak menet közben remeg a kormány, azelőtt pedig csak fèkezèskor). Kerèknyomás rendben, centírozás megvolt mind a 4 kerèk nullás, gumik hibátlanok. 17 colos alufelnivel használom az autót, a centírozáskor a gumis azt mondta, hogy a jobb első felni kicsit, de nagyon minimálisat üt. Ezt a kereket kicserèltük a hátsóval, így is ráz. Valami ötlet, mi okozhatja?

2016. máj. 13. 06:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
-ez az autó karambolos volt,és valaki összegányolta a futóművét ,azt gyorsan eladta neked-azt jót röhögött ....
2016. máj. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Opel !!! De minek is kell neked olyan gyorsan menni. A 90 pont elég neki.
2016. máj. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valseezg deformálódva van pár helyen a kocsi...
2016. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A centírozás tuti rendben van?

Én nemrég cseréltettem gumikat és ugyan így elkezdett rázni. Felszereléskor természetesen centírozták. Így egy hét elteltével visszavittem, hogy nézzék meg mert már nem tudtam elképzelni mi az isten van vele. El volt mászva a centír, azt mondták hogy előfordul, mert helyezkedett még az új gumi. Most úgy néz ki nem ráz.

Szintén H Astrám van, szintén 17"-os gyári felnivel.

2016. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!