Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Alfa Romeonál milyen csoda...

Az Alfa Romeonál milyen csoda folytán olcsóbbak a dízelek a benzines változatoknál?

Figyelt kérdés
159-nél és az új Giuliánál is így van. Tudtommal még egy ilyen gyártó nem létezik.
2016. máj. 13. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Olasz dízelt 1 órán belül el kell adni
2016. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj fel a BMW.hu-ra és nézd meg az F30 listaárát. Alapáron a 320d olcsóbb, mint a 320i.
2016. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább éallpotfüggö az ár.
2016. máj. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy van használtan megkíméltségtől függ az ár. Minden autónál vannak olcsó használt dízelek amikben már kismillió km van. Csak az órájuk áll meg 300.000 km előtt valami csoda útján de ez már egy másik témakör.


Az új autóknál sok minden befolyásolhatja az árazást.

Minden autónál van egy nagyon alap benzinmotorral árult kivitel ami a legolcsóbb szokott lenni. Az 159nél az 1.8as volt az amit már 6 millióért odaadtak.

A Giuliát még várjuk meg.


Használtan az érdekes hogy emelkedett a 159esek ára. Lehet azért mert drágult az egész használtautó piac mert a legutóbbi válságtól már elég távol vagyunk. A kínálat is szűk. Az egész országban van 15.000 Alfa Romeo ebből meg a 159esből ha 5.000 darab akkor sokat mondok. Pedig a legszebb autó amit érdemes használtan megvenni 2 - 3 milka felé. Csak nem bíznak benne és a német és japán autókból sokkal több van. De ez legyen az ő bajuk.

2016. máj. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én az új árukról beszéltem!
2016. máj. 14. 12:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Alfa Giulietta árlista:


[link]


Én úgy látom, hogy újonnan drágábbak a dízelek, mint a benzinesek.


Ha a használt piacot nézzük, ott pedig dízel változatból elég nagy a választék, míg benzinesből alig van pár darab. Minél nagyobb a választék, annál többen akarják a másik hirdetése alá levinni a saját autójuk árát, hogy az vonzóbb legyen.

Én pl most vettem egy 159 SW-t, JTD motorral, ami annyiba került, mint egy JTS, nem volt igazán olcsóbb. Nyilván a Tbi-nél azért alacsonyabb áron volt.

2016. máj. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!