Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia rs 125 HIBA?

Aprilia rs 125 HIBA?

Figyelt kérdés
a kuplung/váltó nem megfelelően működik, és van amikor elengedem a gázt és 6000 fordulatszám körül beakad a fordulatszám, nem akar lejjebb menni, ilyenkor kuplungot kell húznom és még több gázt hogy feljebb menjen és utána megy csak le a fordulatszám, valamint ha feljebb váltok és lassitani szeretnék a motor el kezd rángatni miközben a fordulatszám elég nagy (10000) körül is, le is állt alattam az előző alkalommal, és nem lehetett beinditani ha sebességben volt kuplung mellett, valamint amikor üresben elinditottam tökéletesen ment, de ha váltani akartam 1 esbe egyből leállt.De kis érdeklődés után kiderült hogy a sztender szenzora miatt volt az egész, és fel le hajtás után haza tudtam jönni vele. Ha lassitani akarok azt csak ugy tudom megtenni hogy visszább váltok, karburátort tegnap kipucoltuk. A műszerfalon világit a piros felkiáltó jel és az EFI felirat, bár fel van töltve motorolajjal, mik okozhatják ezeket a problémákat?

2016. máj. 15. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd úgy hogy szétkapod a blokkot és kicsit átnézed.
2016. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!