Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 150 centi magas vagyok és 14...

Malaczka kérdése:

150 centi magas vagyok és 14 éves szerintetek melyik 50 ccm robogóról érne le a lábam? (simsonról leérne)?

Figyelt kérdés
Pl: yamaha jog ról leér azt már próbáltam a többi 50ccm-es robogórol is leérne ?
2016. máj. 15. 12:38
 1/5 $$$$$ ***** válasza:
47%

Hát a yamaha jog egy elég pici motor. De szerintem leérne a lábad a töbiröl is :)

De ki kell próbálni ;)

Nem nagyon tudlak magamhiz hasonlítani mert én 201 cm vagyok :) És sport motorom van. De egyik ismerősöm 164 cm és yamaha neos -a van és siman leér a lába. Tehát szerintem a tiedis leérne sszinte minden robogóról :) ;)

2016. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nézd... szerintem ha elmész motort venni és kipróbálod akkor úgyis megtudod hogy leér e a lábad mert gondolom látatlanba, kipróbálás nélkül nem veszel motort.

Ha a kiszemelt simson messze van és nem akarsz elmenni megnézni úgy, hogy nem tudod hogy jó e az ülés magasság akkor ráülsz egy ismerős simsonjára vagy egy motorkereskedőnél megnézel egy simsont.

2016. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eggyik barátomnak van egy simson s51-e majd megkérem hogy had üljek rá:) köszi szépen a válaszokat!
2016. máj. 15. 12:50
 4/5 $$$$$ ***** válasza:
73%

A simo szerintem már húzósabb lenne :/ .

De csak azt tudom mondani mint az előző . Ki kell próbálni :D

2016. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik ksitestü robogorol amugy.
2016. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!