Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Béreltem a napokban egy skoda...

Béreltem a napokban egy skoda octaviát. Pestre mentem Debrecenből autópályánvele. (2006-os) A Petőfi híd után balra kanyarodva, már csak úgy ment át 1-esben a kocsi, hogy padlóig nyomtam a gázt. Mi lehetett a hiba?

Figyelt kérdés
Pár 100 méter után leálltam, mert kiakadt a kuplung, váltani nem lehetett, és innentől, egy cm-t sem ment tovább a kocsi. A motorfék nem fogott. A bérbeadó rám akarja verni a teljes költséget. Szerintetek, mi történhetett?

2016. máj. 15. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem sok amit leírtál. A motor vagy a kuplung vagy a váltó csinálta össze magát?
2016. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Telefonálsz a cégnek ahonnan béreled és kérsz másik kocsit.
2016. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehéz (de nem lehetetlen) kinyírni a kuplungot 200 km alatt. Én nem fizetnék, viszont még kártérítést is követelnék tőle.
2016. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!