Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Megane Scenic 1-es...

Renault Megane Scenic 1-es vélemények? Csak az írjon, akinek tapasztalata van, az általános franciát ne vélemény nem kell?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
2016. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Mik a kérdéseid?

Nekem ilyen van, ha vannak konkrét kérdéseid itt tedd fel, üzenetben nem válaszolok!

2016. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
2016. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%

Gyújtóttrafók, vezérműszij, elektromos alaktrészek...


"Elbizonytalanító minőségérzet, idővel egyre növekvő meghibásodási rizikó, gyenge elektromos és elektronikus rendszer."


"Nagyon sokoldalúan használható belső tér, csendes, tágas utazóautó, nagy csomagtér, kényelmes ülések és futómű."

2016. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Vegyél franciát! :D
2016. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

#3-4: Csak megjöttek akiknek sose volt francia autójuk, csak linkelik a szart, vagy kimásolják ugyanonnan a hülyeséget!

:(


Feleségemnek vettünk régebben sima I-est, most pedig egy phase 2-t hajt. A régiben 2.0 a mostaniban meg 1.6 16V motor van. Azóta én a második 1.6 16V Megane-omat fogyasztom.

A régi 2 literesben tényleg kellett egyszer gyújtótrafót cserélnem egy erős motormosás után. Igaz abban 13 évesen még a gyári Valeo iker trafók voltak, és azok nem szeretik a nagynyomású mosást.

Nekem több gondom volt a kerékcsapágyakkal. A szar francia csapágyak képesek 15 évesen, 200 ezer km után zúgni, hallatlan!

No meg az ablakemelőkkel szívtam már, mert azokban is műanyag alkatrészek vannak, amik képesek 13 év után eltörni.

2016. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Francia és francia autó között is van különbség, a modellekről már ne is beszéljünk. A kritikák azért nem mind alaptalanok, de abban egyetértünk, hogy általánosítani nem kell. A teszteket megn em nevezném rossznak, és 100 ember véleménye azért nem kitaláció.
2017. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!