Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt kopott használt...

Használt kopott használt autógumikkal mit kezdjen az ember?

Figyelt kérdés
Évek óta ott tartom a garázsomban őket elférnek mondjuk nincs gond kopott autóabroncsaimmal ,de azért kíváncsi lennék ,hogy mit lehetne kezdeni velük ? Valahol átvennék őket ? Le lehetne adni ? Elégetésbe sosem gondolkodtam és nem is akarok mivel eléggé környezetszennyező lenne szerintem és én személy szerint óvom a környezetet még ha 1 flakont is találok a szemetes mellett nem tartom luxusnak a dolgot lehajolni és belerakni a kukába .

2016. máj. 15. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Én rakom ki az útszèlère is virágot ültetek bele, mostmár hárommève. Az idèn először a szomszèdok is csináltak, tôk jó lett igy.
2016. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Gumisnál is leadhatod.
2016. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:
63%
Elajándékozom egy haveromnak aki rallyzik
2016. máj. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Hát azt kétlem, hogy a gumis átvenné, neki fizetni kell azért, hogy elvigyék tőle, ráadásul csak annyit tud elszállíttatni, amennyi új gumi eladását igazolni tudja.


Mindenhol szokott lenni vagy hulladékudvar, vagy lomtalanítás.

Lomtalanításkor mondjuk elvileg nem szabad gumit kirakni, de a gyakorlatban elviszik.

Nálunk hulladékudvar van, házanként évi 8 gumit lehet ingyenesen leadni.

Kérdezd meg a helyi szemétszállító céget, nálatok hogy történik a dolog.

2016. máj. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

"Hát azt kétlem, hogy a gumis átvenné, neki fizetni kell azért, hogy elvigyék tőle, ráadásul csak annyit tud elszállíttatni, amennyi új gumi eladását igazolni tudja. "


Ez így ebben a formában nem igaz. Át szokták venni a használt gumikat, de felszámolnak 3-500 Ft-ot darabonként.

2016. máj. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Cserénél nekem eddig még mindegyik gumis azt mondta, hogy nem hagyhatom ott a leszedettet. Kivéve, ha még kibírt 1-2 szezont, és rá lehetett sózni valakire.

De nem nem tartom persze kizártnak, hogy egyes gumisoknál ott lehet hagyni, ha az elszállítás díját (vagy a kétszeresét) kifizeti az ember.

2016. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Mondjuk én nem a sarki haverhez járok cseréltetni, hanem rendes céghez, és náluk nem okoz gondot a használt gumik elszállítása.

:D

2016. máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!