Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul a Daewoo-m, csak...

Nem indul a Daewoo-m, csak kattogó hangot ad, mint amikor a gyujtásra teszem?

Figyelt kérdés

Amikor be teszem a sluszkulcsot, és a gyujtáshoz "kapcsolom" akkor adja a szokásos kattogást, és amikor elhalgat át "kapcsolom" a motorindításhoz, de se kép se hang a motor felől, mintha nem is csináltam volna semmi, szóval nem indul, de még hörgő hangot sem ad,egyáltalán semmi hangot sem ad.

Mi lehet a hibja? Akkura gondoltam, szerintetek?

Vagy valami jó ötlet,tanács?



2016. máj. 17. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Első próba az akku.

A második a gyújtáskapcsoló

Utána bármi

2016. máj. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen én is elsősorokban erre gondoltam, majd ha haza ért a másik autó, akkor megnézzük hogy reagál a bikzásra.
2016. máj. 17. 10:35
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Nekem a swiftem akkor csinálta ezt, amikor az önindítója sz.rakodott.

Vascsővel megkocogtattam az önindítót, és elindult. Ezt egy pár napig /hétig játszottuk, aztán önindítót cseréltünk.

Azóta nincs baj.

2016. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen kicsit utána néztem meg ugye csak rá mértem az akkumulátorra, és hát 11.5V van benne ugye ami igazából elég is neki,meg a biztosítékokat is meg néztem és mind jó, ésmáskol is írték ezt a módszert de ha már itt is olvasom csak megpróbálom, köszi az ötletet.

Még annyi hogy semmi hangot nem adott a motor neked sem csak a gyújtásnál a kattogás amit szokott?

2016. máj. 17. 11:04
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Bizony. A benzint felszívta, aztán se kép se hang. Semmi. Kocogtatás után pöccre indult.
2016. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jólvan, meg is próbálkozok vele, köszönöm!
2016. máj. 17. 11:27
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

jaj neeee...egyértelmű, hogy az akksi vagy letérdelt, vagy fel kellene tölteni, mert nem kapott eleget..

a kocogtatást, meg egyéb vajákos módszert el kell felejteni..


először bikázni, ha akkor indul, akkor marad az akksi tesztje..

ha több, mint öt éves az akksi, akkor minden lehet..ha több, mint nyolc éves, akkor irány a bolt..

2016. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azt hiszem meg is van a probléma, úgy tűnik az akkumulátor a ludas, ugye meg próbáltam azt a módszert is... de nem változott semmit, gomdoltam megnézem a lámpákat, rádiót, ablaktörlőt, és a csomagtartó ugye elekrtomosan nyitható a műszerfalról, és hát ezek közül egyik sem reagált, se a lámpa,se a rádió, se az elektromos csomagtartónyitó, egyedül csak az ablaktörlő, de az is nagyon lomhán és amikor bekapcsoltam a műszerfalon lévő lámpajelzések is elhalványultak, majd ki is aludtak, és a gyujtásnál lévő kattogás is elnyújtott lett, azaz nem elég az áram neki...

És végül megint rá mértem az akkumulátorra, és már 11V sem volt benne...


Szóval most böngészek olcsóbb akkumultor után, esetleg ha valaki tud olcsóbb helyet, az megoszthatná velem is, köszönöm!!!


Őszintén nem gondoltam volna sem azt, hogy ilyen gyors és korrekt, segítőkész válaszok jönnek, de szerencsére pozitívan csalódtam, szóval ezúttal is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!

2016. máj. 17. 12:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Akksin nem érdemes angyon sporolni, nem mondom hogy keresd a legdrágábbat, de ettől független egy nevesebb darab akár dupláját is bírja mint eg neveincs.
2016. máj. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bendix kerék csere.
2016. máj. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!