Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyaszt egy 19éves,...

Mennyit fogyaszt egy 19éves, jól karbantartott,1500-as injektoros lada samara?

Figyelt kérdés
első autó vásárlás előtt állok, és nem szeretnék ilyen 10 litereket tankolni 100km-re

2016. máj. 18. 07:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
63%
Honnan jöttek ezek a magas fogyasztási adatok itt mindenkinek? Nekem eddig 3 Samarám volt 16 év alatt (mióta vezetek) meg egy 1200-es Zsigulim. Egyik Samara sem evett többet hosszú úton 7 liternél, ha rendesen be volt állítva. Városi fogyasztásuk csak télen ment 10 liter fölé. (Az 1200-esnél elég sok minden lett módosítva, a porlasztás minőségét viszonylag egyszerűen lehetett növelni (lásd: UIS - az "orosz csoda") így azzal is el tudtam érni hosszú távon a 7-7,5 l/100km -es fogyasztást.)
2016. nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem is több ève csak ladám van! Volt 1600-as, most jelenleg 21093-as van! 1998-as 1.5 motor ès karburátoros! Hosszú távon 7-8 liter max! Városba 9-10! De 12-14 litert is megetettek vele ugy hogy össze vissza van àllitva a karburátor vagy èpp szar a motor! Àrba borzasztóan olcsók az alkatrèszek! Karbis ladáknál a gond mindig a karburátor vagy a benzin pompa! Ajánlom neked az injektoros sok haveromnak az van hozzá se kell nyúlni! A motra megbizható! Marha egyszerű a felèpitèse ès kènyelmes othol szerelhető kis járgány! Első autónak tökèletes lesz! Ha szerelni is kell ne aggódj lesz egy kis konyitásod a kocsikhoz, mig nálam volt az 1600-os nagyon sokat tanultam az autó szerelèsről ès ennek örülök mert magam csinálom már!
2022. márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!