Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bukósisakot szeretnék vásároln...

Tiger5 kérdése:

Bukósisakot szeretnék vásárolni 50-es segédmotorra. Erre a bukósisakra esett a választásom! Szeretném a véleményeteket kérni róla. Tömege, kényelme, stb?

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 19. 20:38
 1/5 anonim válasza:

Az ára kedvező, a beépített UV szűrő meg a mosható bélés igen hasznos, szerintem biztos kényelmes.

Neten rendeled, vagy felpróbálod, mielőtt megveszed?

2016. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neten fogom megrendelni, sajna nem tudom felpróbálni. Ezért kértem ,hogy akinek van tapasztalata a bukósisakok terén tudatomra adja ,hogy jó vagy rossz. Köszi a válszodat! ☺
2016. máj. 19. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig felprobálás nélkül ez nagyon lutri.
2016. máj. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez tényleg igaz, felpróbálás nélkül ez erősen zsákbamacska.

Rengeteg fejforma, és típus létezik, más és más méretekkel. Ezért ha még valakinek kényelmes is ez a bukó, egyáltalán nem biztos, hogy neked is az lesz.

Ez az egyik buktató..

A másik pedig az, hogy sisakot úgy kell vásárolni, hogy a mérete nagyon passzentos legyen a fejedre. Ugyanis egy idő után kicsit összetömörödik a benne lévő textil, és szivacs, így úgymond nagyobb lesz a sisak belső mérete. Ha meg már eleve egy kicsit nagy "kényelmes" bukót vásároltál, akkor egy idő után az túl nagy lesz, és lötyögni fog a fejeden. Ami pedig nagyon kényelmetlen, balesetveszélyes, és kerülendő.


Szóval bukósisakot ha tényleg jót akarsz magadnak, akkor csak felpróbálás után, szabad venni. S lehetőleg kicsit szorítson. (persze ne túlzottan, de legyen passzentos)

2016. máj. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2016. máj. 20. 04:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!