Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy ha a (radiál) gumimba...

Hogy ha a (radiál) gumimba belement egy szög akkor az kuka, vagy még javítható?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Gumis javítja, illetve lehet bele belsőt tenni.
2016. máj. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koaxk Ábel ***** válasza:
50%

Ha a futófelület sérült, az még jó eséllyel javítható, gumis víz alá teszi, megnézi hol van kilyukadva, van erre egy ilyen spéci cucc gumis anyagú cucc amivel betömik a lyukat, de ha agyonütnek se jut eszembe most a neve.


Ha az oldala sérült a guminak, tehát valami folytán úgy ment bele a szög, akkor kuka!

2016. máj. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tomcatters ***** válasza:
Már nem tesznek belsőt a gumiba,vagyis tudomásom szerint, kb fél éve vittem egy még jó gumit ,szögbementem vele, mondom potkereknek jo lesz ,akartam bele belsőt, és azt mondta a srác,hogy már nem gyártanak belsőt az autógumikoz ,regebbrol meg maradt neki,de pont nem az en meretembe, így ilyen fehér atlatszó silicondugot tett bele, amit jól eldolgozott belulről .. kivulrő futófelulet felől is .. azóta nem eresztett le,igaz csak potkerékhelyén van :)
2016. máj. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Általában javítható, gumis seperc alatt megcsinálja.
2016. máj. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

"Már nem tesznek belsőt a gumiba..."

[link]

2016. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha motor, akkor kuka. Autónál javítják.
2016. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tul nagy a lyuk simán le tudják dugozni és belesütni.
2016. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!