Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zötyögős uton, fokozat váltásn...

Veresarpi kérdése:

Zötyögős uton, fokozat váltásnál pillanatig leáll a motor sokszor rángat. Ilyenkor motorhibát jelez néha az olajnyomásjelző is villogni kezd. Inkább meleg időben. Seat Cordoba 1,4 16v 2003. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
5000 féle dolog lehet, fel kell tenni diagnosztikára és kiolvasni a hibakódot. Tippre ezt senki nem fogja megmondani neked.
2016. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok autószerelő csak hobbi szerelő bár ilyennel még nem találkoztam de ha van ELM327ed akkor nézd meg a hiba kódot, ha nincsen akkor egy szervizben megnézik neked, én az kábeleknél nézelődnék mivel írta hogy zötyögős úton lehet hogy valami érintkezés elmozdul vagy a kulcs kapcsolóval van valami de tényleg nem ismerem a Seatokat ez csak egy tipp nézd meg a reléket nekem egyszer olyan volt hogy nem volt helyzetjelző se elöl se hátul se műszerfal világítás ,de minden ment ezen kívül csak feltűnt hogy nem sípol a lámpára amikor égve hagyom mindent megnéztem a relét kellett megsimogatni vagyis hozzányúlni lehet hogy korrodálódott az érintkezés. ha sima úton megy akkor nincs ilyen baj?
2016. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiolvasás elsőre, jobb itt tényleg nincs.
2016. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Daaw válasza:
Nekemis ez a problemam kerlek oszd meg ha megvan az oka! Ugyanez az auto evjarat
2017. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!