Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 megszakítós gyújtás...

Simson s51 megszakítós gyújtás bekötése?

Figyelt kérdés

Megszakítósom van jelenleg egy karral lehet gyújtást adni/levenni. Nekem ez nem tetszik és venni fogok gyújtáskapcsolót és új kábelköteget. Rendesen be szeretném kötni (akksi nem lesz) hogy 1es állásba megy világítás nélkül, 2esbe világítással 3ik az meg ugye nem kell mivel nincs akksim de ettől függetlenül van helyzetjelző foglalat benne. Ilyen "egyszerűbb" rajzot tudtok küldeni?

Köszi a válaszokat előre is!



#Simson #gyújtaskapcsoló bekötése
2016. máj. 21. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Simsin hungary-n akad.
2016. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Simson S51N ***** válasza:

Szia!


Itt egy egyszerűbb és érthető rajz:


[link]


Ha valami nem tiszta, akkor írj, megpróbálok segíteni.


Engedd meg hogy a saját tapasztalatom alapján egy kis segítséget nyújtsak a rajzhoz.

A gyújtáskapcsoló 59-es lába két részből áll az egyik három lábú, a másik egy lábú. Ez utóbbira kell kötnöd a világítótekercs vezetékét. Így fog megfelelően működni a világítás. Ezzel én sokat szívattam magam mire helyesen kötöttem be.


Egy másik jó tanács, hogy vagy eredeti használt bontott gyújtáskapcsolót veszel, vagy Pirna (az eredetit is itt gyártották) feliratú utángyártottat veszel. Én harmadikra ismertem be hogy megéri a drágább.


[link]


[link]

2016. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!