Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek? A2...

Milyen motort vegyek? A2 jogosítványra majd?

Figyelt kérdés
Leszeretném tenni az A2 jogosítványt még idén. Ha most elkezdem kb mikorra lehet kész ha nem bukok (tudom oktató függő). Viszont nem tudom milyen motort vegyek. Vannak elképzeléseim de nem nagyon találok hozzá illőt. A lényeg 250-400ccm, 2 vagy 4 ütem mindegy. Ismertebb legyen vagyis ne valami noname kínai. A keretrá 220.000 de ha kicsit több az se baj, legfeljebb többet dolgozok. Formavilágra régebbi, mint pl az ETZ tetszik. Robogó kizárva. Enduro jöhet bár javarészt "rendes" úton lesz használva. Legyen alkatrész utánpótlása is. Pl ismerős Cagivajára alig talál valamit. Nem tudom hogy ez a környék miatt van vagy amugy sincs hozzá alkatrész.

2016. máj. 21. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Alkatrészellátás netről szinte mindenhez emgoldhato.
2016. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!