Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsiból kifogyott a benzin...

Kocsiból kifogyott a benzin pedig a benzinmutató szerint kelett volna lenni benne amikor leáltam. Elôsször 5 litert tettem bele ( kanna) felét mutatta majd még 10- et így már " tele" lett. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2016. máj. 22. 04:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Ujra indításkor viszont üreset mutatott.
2016. máj. 22. 04:20
 2/8 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy a jeladó bolondult meg..húzd le a csatlakozót, nézd meg a műszer reakcióját..az ritkábban térdel le..


ha a jeladó kiszerelhető, akkor azt nézd meg..

2016. máj. 22. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen autó?
2016. máj. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez a dolog nagyon hasonlít a vicchez :

-Hé Gazsi mi van a lovaddal ?

-Megdöglött.

-Há,hogyan ?

-Már majdnem megszokta az örökös éhezést,de meghótt.

2016. máj. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2007-es Swift.Nem voltam vicces kedvembe.Bô negyed tankott mutatott mielôtt leáltam vele.
2016. máj. 22. 08:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig tankolok amikor már kicsivel kevesebbet mint negyedet mutat. Nem érdemes kicentizni, némelyik mutató többet mutat mikor már üres a tank, de van olyan is amelyik mutatója jóval a nulla állás alá megy mikor kiürül.
2016. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tele kell tankolni, és a napi számlálót nullázni.

A műszer mutat, amit akar, de az ember tudja, hogy egy tank kb. 600-650 km, ettől kezdve 500 felett az első kútnál megáll, és teletankolja.


Sosem értettem a filléreskedve 5 litert tankolókat. Attól az autó ugyanannyit fogyaszt, csak 5-ször gyakrabban kell kútra menni keveset tankolni, de ettől nem fog kevesebbe kerülni az autó fenntartása.

2016. máj. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindig teletankolom.De elvileg "bôven" kelett volna lenni benne.
2016. máj. 22. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!