Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hozzáértők segítségét kérem!...

Hozzáértők segítségét kérem! Valaki? 125cc Dirtbike (Kxd 607, kínai pitbike)

Figyelt kérdés

Nemrég vettem ezt az occó kínai kis motort újonnan, hogy tanuljak a motorokról! Jól működött a motor, de kimentem vele nagy sárba, esőbe... hát...annyira sáros lett, hogy beragadt a kuplung, a karbi te lett sáros vízzel, ígg a gáz is beállt, és berúgásnál max fordulaton sírt, satöbbi :D

Nos, hazahúztam, itthon szépen kitisztítottam, beállítottam mindent!

Minden rendben volt vele, pöcre indult, szépen járt, tökéletes alapjárat....de baromira füstölt és a kipufogó köpte az olajat!

Szétszedtem (teljesen kezdőként) blokkot mindent, mert azt a fülest kaptam, hogy eltörhetett az olajlehúzó gyűrű! Hát nem az volt a baja! Szelepszárszimering.... az is frankó! Összeraktam az egészet, vezérlést is, sajnos ugyanúgy füstöl, sőt, még erőtlen is! Tippek? Szelephézag állítását """próbálgattam""", de amatőrként...

Minden segítséget szívesen veszek! :)



2016. máj. 22. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hengerfalak rendben vannak? Ha karbi is telement akkor motorba is juthatott.
2016. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A hengerfal rendben van, arról tudtam, hogy meg kell nézni! De szép, "makulátlan" :)
2016. máj. 22. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!