Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Matiz használható kormányszerv...

Matiz használható kormányszervó nélkül?

Figyelt kérdés
Daewoo matizt szeretnék venni és az eladó aztmondja, hogy nem müködik benne a szervó és ki lett kötve. Szerinte igyis teljesen használható és amugyis felesleges egy fél tonnás autóba a szervó. Még nem próbáltam ki, de attól tartok, hogy nekem nehézkes lesz igy a kormánytekerés mert nemvagyok egy birkózó alkat az 50kilómmal.

2016. máj. 23. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Biztos kormányszervóról van szó, és nem fékszervóról? Csadálkoznék, ha Matízban lenne olyan, persze attól még megeshet.


Ha kormányszervó: Ilyen kis autóba alapvetően felesleges. Viszont ha van benne és nem működik, sokkal nehezebb tekerni, mint ha nem lenne benne. Nem fogod szeretni.

2016. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
gondolom ilyen testi adottságokkal lány lehetsz, de kérlek ne vedd rossz néven ha tévedek. A kis matyiban bizony van kormányszervó, de szerintem neked sem lehet túl nagy kihivás anélkül használni. Faterom közel 20évet húzott le szervó nélküli rába teherautón és ő sem egy birkózó alkat
2016. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Olyan olcsók ezek a Matizok.. Keress olyat amiben működik a szervó.
2016. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ennyi pénzért sajnos kb csak F asztrat kapnék ami fél generációval öregebb es sokak szerint rosszabb-megbizhatatlanabb is.
2016. máj. 23. 17:56
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Szia!

Nekem Daewoo matiz van 2000 kiadás nincs benne szervó,

de semmi gondot nem jelent a dolog nem kell birkózni meg szenvedni a kormány tekerésekor! Ha a kormánymü és a

futómü szerkezet megfelelö állapotban van,teljesen normálisan vezethetö bárki számára!

2016. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Darthas és Sz: péter:


Azt ne felejtsétek el, hogy a szervós és a nem szervós kormánymű áttétele nem egyforma. Az alapvetően szervós kormányt nehezebb tekergetni rásegítés nélkül, különösen lassú menetben, vagy parkoláskor.


Kérdező, az eladó érdeke, hogy megvedd, ezért bármit megpróbál bemesélni! Ne vegyél öregebb Astrát, ha nem akarsz, vegyél másik Matizt ha neked az kell. Ennél pedig számold be a javítási költséget, ami nagy eséllyel nem csak a kormánymű, hanem a szivattyú cseréjét is jelenti, így akár 60-70 ezer is lehet a számla.

Én nem közlekednék hibás szervóval, mert - bár úgy is biztonságosan lehet közlekedni - de egy baleset esetén nem szeretném, hogy ezért verjék rám a balhét a másik fél ügyvédei.

2016. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
használható, cska nehezebb korméányozni.
2016. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
34%
én is matizt szeretnék, ma néztem meg 3-at és nem nehéz tekerni a kormányát egyáltalán!! 21 éves lány vagyok
2016. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#8:


21 évesen már értelmezhetnéd amit a kérdező leírt! Ugyanis azt írta ki van kötve a szervó, vagyis nem üzemszerűen működik az autó.

2016. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mrtechnikus ***** válasza:
Én a matiz-t nem ajánlom az enyém már a második hall jeladóját eszi.(És nagyon rohadnak főleg ami olcsó) Vegyél inkább kicsi swift-et!
2016. nov. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!