Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti Drakon 50, vagy...

Malaguti Drakon 50, vagy Aprilia RS 50? Melyik jobb, miben? Azt hallottam a Malaguti azért nem jó, mert nehéz alkatrészhez jutni. őszintén nekem a Malaguti jobban bejőn, de ez az alkatrészes dolog egy kicsit aggaszt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 24. 15:45
 1/6 $$$$$ ***** válasza:
Az RS ismertebb. Nekem is az van .( Rs 50 factory 2008 ). Nem nehéz hozzá alkatrészt találni . Bár 1,5 èv alatt még sose volt semmi baja ! És szerintem az RS jobban is néz ki !
2016. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Áhh értem,az RS-el sincs semmi bajom,de ha kéne választanom és az ár nem számítana,akkor szerintem,inkább a Malaguti mellett döntetnék,azt mondják az RS még kényelmetlen is hosszabb távra. Szóval akkor a Malaguti-hoz nem nehéz alkatrész beszerezni,bár én nagyon vigyázok mindenre és ,de bármi megtörténhet,szóval nem árt..értitek.. :D
2016. máj. 24. 17:05
 3/6 $$$$$ ***** válasza:
Az egyáltalán nem igaz hogy kényelmetlen . Mi volt hogy napi 200 km eket mentünk . És nem volt kényelmetlen pedig 201 cm vagyok és 87 kg . ( 15 èves. )
2016. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elhiszem! Sok téves infó és pletyka van minden motorról,ezért kérdeztem az alkatrészes dolgot is hátha valami pletyka ...
2016. máj. 24. 19:14
 5/6 $$$$$ ***** válasza:
Sok sikert a motor vételhez ! Majd írj hogy végül miet vettél :) . Amúgy szerintem néz meg párat mind kettőböl és próbáld ki őket és utána vedd meg azt amelyik jobban tetszik ;) . De egyikből se csaj egyet próbálj ki mert lehet az pont rossz valami miatt amit kipróbálsz :) .
2016. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
RS
2016. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!