Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van Magyarországon "mozgó"...

Van Magyarországon "mozgó" sebesség mérés? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretném a nálam szakavatottabb embereket megkérdezni hogy Magyarországon azon belül is Győr-Ács 1-es számú főút érdekelne. Azért mert éppen lekanyarodott előttem egy kamion és hogy ne jöjjenek belém nagy gázzal kikerültem úgy 105 ig ment a km mutató és ez maximum 1-2 talán 3-4 (de ahogy teszteltem GPS-el nem sokat).km/t téved halál pontos, félek hogy bemérhettek, illetve Győrben hol van szintén az 1-esen az a "Leier ház"?

Egyébként 2db Skoda Yeti(ilyen skoda terepjáró féleség, szerintem yeti ,de nem biztos) rendőr autó volt ha ez számít eléggé egymás után úgy 15-20perc késéssel.



#traffipax #Győr #2016.05.25
2016. máj. 25. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Én már láttam villantós autót. Menet közben kapkodta le azokat, akik megelőzték.
2016. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt hogyan? velem szembe jött.... éppen a kanyarban
2016. máj. 25. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Nos előzésnél tudtommal gyorsíthat nyugodtan, hogy minél előbb befejezze az elpzst, szóval sok értelme nem lenne annak ha ez alapján fotoznának.
2016. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Asszem ültek az anyósülésen is de középen volt valami izé ilyen széles de nem olyan trafipax féle de nem is olyan menetrögzítő valamivel szélesebb.

Mellesleg az a mostani mobil trafipax amiket vettek képes ilyenre? mármint mozgó járműből mérni?

2016. máj. 25. 21:51
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha mondjuk 90-el lehet menni és a villantós autó 90-el megy, akkor nyugodtan megelőzheted 170-el? Ezt azért kétlem.
2016. máj. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

"villantós autót"


Ez cuki, de semmi értelme. Tegyük tisztába: A radarnak villan a vakuja, a lézer infrával világít, nem villan. Radaros mérés Magyaroszágon nagyon ritka, mobil radar szitne már nincs is, kiöregedtek. Esetleg még a pályán találkozhatsz velük M1/M0, fixen a szalagkorlátnál, de ezek nem mozognak... Lézerrel régen mértek menet közbe, találsz is róla videókat, de már azok a Fáma3 lézerek is kiöregedtek. Jelenleg, amik vannak SCS-103 és társai nem tudnak mozgás közben mérni.

2016. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Szóval nyugi, nem mértek be, mert nem is tudnak mivel. Az új lézerek fejlett kis szerkezetek, de mrá annyi midnent pakoltak beléjük, ezt már nem tudják... Pontosabban a fáma3 lézerek, amik mértke mozgás közbe is nem öregedtek ki, még bírták volna, csak épp a 18/2008 GKM rendelet vetett véget nekik, mely szerint csak elektronikus módon történhet a szabálysértések dokumentálása, és egyből küdleni kell a képeket a központba.
2016. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszaitokat!!
2016. máj. 27. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!