Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi volt a legnagyobb felni...

Mi volt a legnagyobb felni amit használtál? Milyen autón?

Figyelt kérdés

Továbbá, kérdezném,hogy szerintetek a minél nagyobb kerék, legalább fiatalkorban nem kell egyszer az embernek?

Mert én úgy gondolom,hogy ez hozzátartozik a "fiatalsághoz", hogy legalább egyszer mindenki feldob valami nagy felnit.(persze ha megengedheti magának, vagy tart rá igényt)

Persze nem lesz tőle kevesebb senki sem, és nem is kötelező, remélem egyik "troll"barom sem forgatja ki a kérdésem.


Nekem például a Polomon volt 17-es felni, a gyári 13 helyett, ma már rá nem tenném, nem is nézett ki olyan jól a kocsi mint akkor gondoltam, de én örülök,hogy volt ilyen is, szép elmék :)


2016. máj. 27. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
20" insignia. Nem voltam már fiatal. Ezzel vettem, ezzel adtam el. De nem ezzel használtam. Felesleges farok méregetés.
2016. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A fiatalsag meg van meg nalam, szoval engem is elkapott a dolog, hogy ala tegyek a mostanira valamit. 14es lemezfelnivel vettem, de eleg furan nezett ki alatta, mert eleg nagy a kerekjarati iv, sot, de ez volt a gyari felnije. Elso ranezesre 13-nak nezte mindenki, koztuk en is, ezert parszor kerdeztek tolem, hogy biztos ez a gyari?

Most egy 15os alufelni van alatta, de nagyobb semmi penzert nem kene, mert most tolti be szepen ott a teret. Mellesleg a gyari felnivel joval bentebb volt a hatso kerek a sarvedohoz kepest. A mostani nem log ki alola, bentebb van az is kb 5-8 centivel a sarvedo ivevel szemben, de a gyarinal majdnem ket okollel.

Egy ferdehatu lanos az auto :)

2016. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg egy 20" as szett van rajta.

Az autó egy Audi A6 C6 Szedán

A üzemanyag védőn alapból 16" és 18" as szerepel 225/55R16/illetve 245/45R18 as méretekkel.

A jelenleg ami rajta van pedig elől 245/30/ZR20

Hátúl pedig 285/25/ZR20

Ezzel is használom már 1 hónapja kb.

De szerintem még a 21" is rámenne.

2016. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Dehogyis.

Az előző A4-esemen (B5-ös) volt egy ideig 19-es fekete felni, gyönyörű volt mindenki megfordult az autó után. Csak aztán eladtam, mert annyit kaptam érte, hogy abból vehettem volna egy pöpec kisautót még mellé, aztán visszatettem a kis 18-asokat :D

Most az A6-oson ugyanazok a 18-asok vannak, de sokszor elkap a hév, és lógok az ebay-en, hogy rendeljem meg hozzá a 21-eseket, szóltam is már a feleségemnek, hogyha elkap így, akkor hamar pofozzon fel :D Nem, nem fiatalság bolondság, mert nekem egyre jobban kell a nagy felni, nemhogy nem. Nyáron megveszem az újabb A6-ost, azt ha lehet már egyből 20-as S-line felnikkel veszem, ha meg nem, akkor veszek alá egyet és kész.

Amúgy inkább a gumi az, ami nagyon drága hozzá, amennyiből megveszel két szett gumit, meg a 20-as felnit, annyiból veszel egy A4-es Audit, ez a baj.

2016. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Meg régebben az volt a mániám, hogy minél jobban kilógjon a kerék, az A4-esen is a sárvédő szélével egy vonalban volt a 18-as felni, brutál jól nézett ki. De volt régebben egy 325-ös E30-as BMW-m, annak teljesen kilógott a kereke, nagyon imádtam, 17-es felnik voltak a kis E30 alatt. Miután 3x támogattam ezáltal az államot, eladtam inkább az egész autót :D
2016. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19-es, de gyárilag ez került rá.
2016. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A mostani autómon van a legnagyobb. 17", az autó gyári felnije, ezzel jött ki a gyárból. Opel Astra H.

Sosem vágytam arra, hogy nagyobbra, vagy kisebbre cserélgessem, jó így ahogy van. Azért ez sem extrém kicsi "babakocsikerék". Nagyobbat azért nem akarok, mert az már a komfort rovására menne a "jó" magyar utakon.

2016. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22.5 collos a felni a kocsimon. Volvo FH a típusa. :-)
2016. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!