Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A francia autók ár-érték...

A francia autók ár-érték arányban a legjobbak?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint, egyáltalán nem olyan rosszak, mint amilyennek sokan leírják.


Most egy Fluance-t használunk, előtte ránc felvarrott Mégane I volt.

Egy kiváló autó volt.

Újan vettük, 2000-es évek elején, elég ritkaságszámba ment ebben a kategóriában az ülésfűtés, a felső kategória privilégiuma volt.Sőt, sok autóban még klíma sem volt akkoriban.


Szerelőt évente maximum 2 alkalommal látott, akkor is csak valami filléres elektronikai kütyüket kellett benne cserélni.Meg persze a kötelezőket (vezérlés...stb).


Motorikusan nagyon megbízható volt, egyszer sem hagyott cserben.Megjártam vele Olaszországot, Franciaországot is.

Sőt, még fejre is álltam vele, aztán pár horzsolással, kiszálltam.

Meg is lett csináltatva, mivel nem lett totálkáros.Ajtót kellett cserélni, meg a tetejét kikalapálni.


A prémiumautókat, mint a BMW,Merci ne hasonlítsuk, magasabb kategóriát képviselnek.


Sokan a környezetemben a Volkswagenre esküsznek, meg is veszik fapadosan.Aminek, szerintem sok értelme nincs.

Van egy jó autó, de "semmit nem tud".

Azon a pénzen, egy közepesen felszerelt franciát is tudnának venni.

De a W betű kell az elejére, több pénzt ellehet érte kérni.



Egyébként, Németországban rengeteg a francia autó.


Én azért maradtam a Renaultnál, mert bevált, azt kaptam a pénzemért, amit elvártam.

Tetszenek a Volkswagenek is külsőre, viszont, túl vannak árazva, egy márka, ami nem presztízsmárka, nem ér annyit.


Én, nem veszek sűrűn új autót, de ha igen, akkor a legmagasabb felszereltséggel.

Nekem bőven elég.



2016. máj. 27. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem igen. Csak az szidja a Renault-t, akinek még nem volt, vagy véletlenül egy lestrapált szart fogott ki. De ezen az oldalon sok jó véleményt ne várj a francia autókról, itt mindenki szidja őket, közben meg a fele csak álmodik egy jó kis rönóról.. Nekem semmi bajom a Vw-nem, de szerintem is túl vannak árazva. Jók, de nem annyira.

Az autókkal szemben is rengeteg előítélet van. Nemrégiben vettünk egy Fordot 2. kocsinak. Egyik ismerős nagyon szidta, hogy huu ő utálja a Fordokat. Mehetett vele egy kört utána már huu de jóó, huu de gyönyörű ez a fényszóró, szuper az úttartás. Vezettem hasonló korú Mercit is, mint a renaultunk, de mérföldkövekkel rosszabb volt a mercit vezetni.

2016. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

"Szerelőt évente maximum 2 alkalommal látott, akkor is csak valami filléres elektronikai kütyüket kellett benne cserélni.Meg persze a kötelezőket (vezérlés...stb). '


Mióta kötelező vezérlést cserélni?


Amúgy ha már itt tartunk én a japán autókra esküszöm, semmivel nem drágábbak a franciáknál és sokkal tartósabbak, kinek mi. Ha neked bevált a Renault vegyél azt. Apósomnak Citroen-e van, szerinte az a világ legjobb autója, állandóan szervízben van, amikor ezt megemlítem neki közli, hogy ennyit minden autót kell szervízelni...

Szóval tényleg kinek mi, én semmi pénzért nem vennék franciát, de ha neked bevált vedd azt!

2016. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

" japán autókra esküszöm, semmivel nem drágábbak a franciáknál és sokkal tartósabbak, "


Ehh, a mi nissan navarránk 5 éve minden hónapban szervízben van kb. minden elromlott már rajta kivéve maga a motor, de azt meg pont a renault gyártja...

2016. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Ne is nissant vegyél. Hanem toyotát.
2016. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%

Azt hiszem, veled már beszéltem más kérdésnél is.

És már ott is leírtam, hogy az 5-ös Passatba (1997-től), mindent, azaz minden lehetett rendelni: ülésfűtés, digitális klíma, bőrülés, nagy navi, tempomat, multikormány, soroljam még? Attól hogy nem rendelték mindegyikbe, hát ez van.

Renaultból is nagyon ritka a fullos, a Megane-ok is általában tiszta fapadosok.

Ebben igazad van, hogy a VW sokkal drágább, de nemhiába. Messze nem olyan szintű a Renault, mint a VW. Most hoztak ki egy állítólag olyan minőségű autót, mint a VW (a Talismann), hát egy árban van a Passattal!!

Ja és abban is igazad van, hogy sokan megveszik a használt VW-t full fapadosan, és azzal vergődnek, az ilyeneket én sem bírom. Vagy új Audit, semmilyen extrával.

Nincs nekem semmi bajom a Renaultval, és valóban megbízható, nem értem honnan ez a rossz híre. De nem egy szint a VW-vel.

2016. máj. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
2016. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Koaxk Ábel ***** válasza:
25%

"Vagy új Audit, semmilyen extrával."


Azt csak csendben megjegyezném, hogy az Audi-ból a fapad kb azt jelenti mint a kommerszebb autóknál a majdnem full extra...


Nekem volt fapados Audi-m és a dupla digit klíma, centrálzár, abs, esp, gyári mélynyomós hifi és még millió dolog az ilyen nem extra kategória volt. Ott már nem ezek az extrák...


Amúgy a francia kocsikat meg nem ok nélkül szidják, nem csak az szidja aki csak képről látott, nekem is volt francia autóm, családban is van még egy sajnos, bár hál istennek nem sokáig!

2016. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Mindenki le lett pontozva. Ezúton is gratulálok annak sötét seggnek, akinek csak ennyire futja.
2016. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tomcatters ***** válasza:
57%
# 3 Ne hasonlits egy francia nissant a régi japán nissanokhoz ... :D Ég és föld :D sajnos
2016. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

"Azt csak csendben megjegyezném, hogy az Audi-ból a fapad kb azt jelenti mint a kommerszebb autóknál a majdnem full extra... "


Ezt tudom nagyon jól, de ennyi erővel vehetne az ilyen mondjuk egy VW-t is, vagy éppen egy Renaultot, mert abban is megvannak ezek az extrák felárasan. Azért aki prémiumot vesz újonnan, illik néhány dolgot beikszeljen.

2016. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!