Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.3 Sedan-ra...

Suzuki Swift 1.3 Sedan-ra sportdob?

Figyelt kérdés

Hali


A fent említett autóra tudnátok ajánlani sport dobot?

Esetleg linket tudnátok?



2016. máj. 27. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Keret amit rászánsz?:D
2016. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Maximum 25.000 ft-ra gondoltam. :)
2016. máj. 27. 21:03
 3/6 anonim válasza:

Vegyél rá paragi sport dobot, nekem nagy ovál van, szép, mély hangja lesz tőle, pörgetve nagyon megjön a sportos hangja, mindenki dícséri :). [link]

itt vettem, ezekből válogass szerintem. Fontos, hogy Sedan-hoz valót vegyél, mert különböző a Sedan és a csapott hátú végdob foglalata, mert a Sedanról csak lehúzod a gyárit és rádugod(ha jól tudom) a csapott hátúnál(nekem ez van) le kell vágni és hegeszteni kell a sportdobot.

2016. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jónak tűnik,köszönöm a tanácsot,szerintem rendelek is egy duplacsövűt sedan-ra. :)
2016. jún. 6. 07:09
 5/6 anonim ***** válasza:
parragit vegyél csereszabatos 15000-20000ig főnix tunning oldalon,mübizonylatos
2016. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-el értek egyet Parragi főnix tunning-ről lehetőleg rozsdamentes verziót nekem ilyen van 1.3 swiften 2008-s
2017. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!