Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda fábia, ha veszek uj...

Skoda fábia, ha veszek uj ajtot, amibe van ablakemelő az menni fog?

Figyelt kérdés

tehat, tiz eves a fabiam, es sajna nincs benne ablakemelő, tekergetni kell


ha uj ajtót veszek rá, amibe be van építve, az mukodni fog?:D


nem vagyok nagy auto zseni:D


2016. máj. 28. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Autózseni én sem vagyok, de nem valószínű, hogy komplett új ajtót kellene ehhez venni. Ha az ajtónak semmi baja, akkor szerintem elég beszereltetni az ablakemelőt.
2016. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"es sajna nincs benne ablakemelő, tekergetni kell"

Van abban ablakemelő, csak kézi. A régi 100-as és 105-ös Škodákon nem volt hátul alapkivitelben, ott fix volt az ablak.

Ha villanyablak kell, kicserélheted a komplett ajtót. Ha gyári elektromos ablakemelő van benne, akkor ott a helye a kábelkorbácsban, bekötöd, pótolod a biztosítéktáblán a hiányzó biztosítékot és működnie kell. De van egyszerűbb módszer is: lehet olyat, hogy csak az elektromos ablakemelő szerkezetet építed be, akkor is működik és nem kell újra beállítani az ajtót. De a mostani kézi ablakemelőre is rá lehet bűvölni egy univerzális elektromos ablakemelőt, az is megoldás.

2016. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tomcatters ***** válasza:
81%
Csak elektromos ablakemelőszerkezetet kell szerezned kabelekkel, motorral ,azt bekötni, és kész , nem kell azért komplett ajtót venned :)
2016. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kábelek esélyes hogy ott is vannak előre befűzve, csak be kell amdj kötni.
2016. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!