Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajtokarpit leszedese embersege...

Ajtokarpit leszedese embersegesen?

Figyelt kérdés
Sokszor csinaltam mar a masik automon, de most vettem egy BMW-t es hal' Isten nem zorog-csorog benne semmi muanyag, erezni, hogy egyben van. Viszont elromlott a bal oldali hangszoro. Ha leszedem a karpitot es kicserelem a hangszorokat akkor vissza lehet szepen tenni a karpitot, hogy tovabbra se zorogjon?:(
2016. máj. 30. 03:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha finoman szeded le, nem megnyujtva akkor vissza.
2016. máj. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vissza lehet tenni, ahányszor csak akarod. A titok csak annyi, hogy visszaszereléskor minden patentot, rezgéscsillapítót szivacsot és butilgyurmát, illetve csavart tegyél be a helyére. Ennek legegyszerűbb módja, ha eleve úgy szereled le a kárpitot, hogy épségben maradjanak a patentok, de ha ez nem jön össze, akkor újakkal kell pótolnod. Ja, és ha az ajtóban kotorászol, érdemes megnézni a párazáró fólia épségét is, mielőtt visszatennéd a kárpitot. Sokat segít a kárpitnak, ha hátulról nem kap vizet.
2016. máj. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már most rendeld meg márkaszervizben a kárpitbolhákat. Utána alaposan járj utána hogy hogyan lehet szétszedni, még mielőtt eltörnél valamit. Ha a bolha törik (általában törik) akkor meg cseréled.
2016. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Leszedni letudom, azzal nincs gond, csak félek, hogy utána zörögni fog :/
2016. máj. 30. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:

De miért zörögne? A gyárban is emberek szerelik fel, patentokkal, csavarokkal, zaj- és rezgéscsillapító betétekkel, ugyanúgy, mint te otthon. Nem Superman hegeszti fel a szerelősoron a kárpitot kriptonittal, hanem Izmir vagy Dariusz ütögeti fel kézzel, gumikalapáccsal vagy mit tudom én, mivel, hogy bepattanjon minden patent és megfelelően feszüljön az összes szivacs, gumiprofil és egyéb apróság. Az egyetlen különbség, hogy neki a feje fölött lóg a levegős vagy elektromos kézi csavarozó, azzal hajtja be előre megadott nyomatékkal a csavart, neked meg marad a csillagcsavarhúzó vagy torx-bites csavarozó.

Nem kell félni, ha mindent jól raksz össze, nem fog zörögni. A kárpit nem annyira okos, hogy tudja, hol és hogyan került rá az ajtóra.

2016. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tegnap csináltam, nem zörög. Figyelni kell, hogy szeded le és óvatosan teszed vissza. Én egy bolhát sem törtem el, amik bent maradtak a kasztniban, azt óvatósan fogóval kioperáltam...
2017. aug. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!