Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitöl forrosodik a kocsi elso...

Fibbrizzo kérdése:

Mitöl forrosodik a kocsi elso kereke?

Figyelt kérdés
clio 2 nél nemrég jött elö csikorog a jobb elsö kerék menet közbe és mikor megállok tüz forro ,a fék kopott vagy mi lehet vele ??tárcsafékes
2016. máj. 31. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fog a fék, vagy a kerékcsapágy kuka.

Megoldás: szerelő.

2016. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
drága mulatság?
2016. máj. 31. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Hibától függően számolhatsz 20-25k val.
2016. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerelőhöz minél hamarabb, ne nagyon játszadozz vele,akár még ki is gyulladhat...
2016. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Petya183 ***** válasza:

Befog a fék, én pont most javítom az enyémet ugyan ez csak nekem az alufelni is úgy átmelegedett hogy nem tudtam hozzá nyúlni, későn vettem észre. Féknyereg szétszed, pucol,ami kell csere (javitokészlet 2-5eft+ha szerelő +10kb) nekem pl a dugattyú állt be...


Birom mikor gyakorikérdéseken az a válasz hogy szerelő... Szerintem ezt a szomszéd is megmondta volna neki.. Bár mondjuk aki nem ért hozzá annak legyen alapból ez az első útja..

2016. jún. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!