Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót tudnátok ajánlani?

Milyen autót tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Már több hónapja folyamat bújom a hirdetéseket, de egyszerűen nem jutok dűlőre...a főbb kategóriák amiket nézegetek, az az Audi-BMW-VW ezekből is csak az 1.9 és az 1.8T az ami csábít...de sajnos semennyire nem értek az autókhoz, így nagyon megvagyok lőve...

Összesen 1 millióm van cakkum pakkum mindenre!! tehát a névre írásra, meg az autóra!!

Ti milyen autót vennétek az én helyembe, ezzel a feltételekkel?



2016. máj. 31. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%

Ennyiért inkább valami Volvót vennék, azok megbízhatóbbak régiből, mint a BMW-k és az Audik.


Ha nem rozsdás, jól megy, ez pl. jó lehet:


[link]

2016. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1 misiböl audi-bmw kilöve kb.
2016. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

de a volvo meg acél kaszni...az az nagyon nehéz.:/

szóval az nem fog olyan fú de jól menni!!

miért lenne kilőve 1 misiből a bmw?! elég jó állapotban lévő bmw-k vannak már "poton" pénzekért!

2016. máj. 31. 22:25
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
A múltkor beléjött a V70-esbe egy Suzuki hátulról. A Suzuki motorháza, sárvédője, lökhárítója rommá tört, a V70-es lökhárítóján meg maradt egy piros csík. Kb. ennyit számít a svéd acél. Nem fogsz benne olyan könnyen meghalni. Amúgy megy rendesen a Volvó is, ne aggódj.
2016. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 BiTOPro97 ***** válasza:
VW vagy Skoda + #2
2016. jún. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 BiTOPro97 ***** válasza:
#1 Annál egy évi szerviz költség több lesz, mint a vétel ár. Jó bőven bontott alkatrésszel, és hozzáértő saját kézzel szerelve, akkor kb. feleannyi.
2016. jún. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

23:15

Főleg hogy az egy Fiat volt...

[link]

2016. jún. 1. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy soha nem ultem meg volvoba, es meg nem is vezettem :/

Igy nem tudok rola semmit se mondani :/

De megy annyira mint egy 1.8T?!

2016. jún. 1. 05:15
 9/16 BiTOPro97 ***** válasza:
Én vezetem ilyent is, mint sokféle autót. Az a jó-jó, de nem az igazi. A tulaj szerint hosszútávon volt jó, de ez ahhoz meg már öreg.
2016. jún. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 BiTOPro97 ***** válasza:
28%
Mondjuk a üléskényelmessége, ha nem is 7-es BMW-s volt de azért megdöbbentő. A hiba listája meg 6-7 évesen is hosszabb volt, mint egy A4-es lapra normál karakterekkel ráfér. - ne szép listába rendezve.
2016. jún. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!