Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóm motorolaja folyamatos...

Az autóm motorolaja folyamatosan eltűnik, de úgy, hogy a kocsi alatt nincsen semmi folt ami arra utalna, hogy lyukas lenne, mi lehet a probléma? Valami ötlet, hogy lehetne megoldani?!

Figyelt kérdés
Egyesek szerint rossz a hengerfej tömítés míg mások szerint hengerfej szimering csere kéne neki
2016. jún. 1. 20:37
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:
38%

Szerintem meg ezt innen nem könnyű megmondani, bár pont nem hengerfejtömítést mondanék.


Mivel nem jön ki, ezért gondolom elég. Gyűrű/szelepszár szimmering. De ez csak egy tipp,nem vagyok Uri Geller

2016. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bruce_Lee ***** válasza:
100%
Az első jól írta! Jobb esetben szelepszár szimering. Nem tűnt fel hogy jobban füstöl a kipufogó? Vagy gyöngébb az autó, ha kopottak a gyűrűk. A fagyáló tiszta? Ha olajos vagy olaj foltos a fagyáló akkor hengerfej tömítés is lehet.
2016. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megy ki a kipufogon... :(
2016. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pandas74 ***** válasza:
Megeszi az olajat!Igy mondtak ezt regen is.Hogy hol az mar kerdeses,lenyeg ,hogy bejut az egoterbe ,egyeb mas helyekre ahol semmi keresnivaloja nincs....ha kivulre tenyleg semmi sem megy.lehet a szelepszrszimmeringeknel folyatja el,ahogy irtak ,de lehet a kopott olajlehuzo ,es kompressziogyuruk miatt is,ekkor egyszeruen a gyuruk apro szivattyukent mukodve az egoterbe juttatjak az ollajat ami eleg.volt anno egy Skoda 120 l em ami kettoszaz kilometerem megevett egy liter olajat.A motor felujitasa utan csak toltottem utana a loterbol tizezer kilometer utan.Jo hogy extrakent szelepuleseket,szelepszrszimmeringet kapott ,ami gyarilag nem volt benne,de igy elfelejthettem z olmos benzint,vagy az olompotlo adalekot.
2016. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!