Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota celica vásárlása?

Toyota celica vásárlása?

Figyelt kérdés
Toyota celica 2000 évjárat körüli 143 LE-vel szerintetek manapság megállja a helyét a turbódízelek között?Nem vagyok versenyzős típus,de nem szeretem ha lomha az autó.Elég sportos külseje van és azért az kicsit gáz,ha otthagynak ezek a TDI golfok,audik.Youtubon néztem és nagyon durva hogy megy némelyik tuningolt TDI.Fogyasztásával kapcsolatban van valakinek róla tapasztalata?
2016. jún. 3. 12:43
 1/7 Tomcatters ***** válasza:

Kamu kérdés dee...


Viccelsz tuningolt tdi vs gyári 1.8 szívómotor... jo hogy ott hagyja a tdi ...

Gyari 2.0 pd vagy crtdi k viszont nem hagynának ott (140-150) le közöttiek

Viszont a gyari ujabb 200 le köruli cr eket megint ne hasonlitsuk a szivo benzinhez .. turbosba sokkal több a lehetőség... az egyáltalán nem szégyen ha ott hagy, hiszen erősebbek ... fizika :)

2016. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tomcatters ***** válasza:

Vegyél inkább egy ilyet,ha már széhyennek érzed ha otthagynak

2000-2001-2002-2003-2004 b3n elnyerte a világ leg jobb motorja címet a ferrarit es egy lamborghini erőforrast megelőzve.. mai napig a leg erősebb liter/le szívómotor 125le/ liter sorozatgyartott 1999 es motor


[link]


Igaz kisebb mint a bmw de bmw meg joval nagyobb BITURBÓdiesel motor

Masik meg csak egy vacak kis gyári 1998ccm szívó benzin 250 lóval

2016. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

miből érzed hogy kamu kérdés?nem értelek.


Amúgy nem semmi az a honda :D kár hogy nem tetszik a külseje.A másik meg,hogy azért nem szeretnék nagyon sok teljesítményadót fizetni.

Azért tettem fel a kérdést mert ennek a toyotának elég sportos külseje van,aztán persze hogy jönnek és tolnak a turbódízelek.

2016. jún. 3. 13:53
 4/7 Tomcatters ***** válasza:

Raadasul az egy 17 éves technika az s2000 f20c 1998ccm 250le motorja a bmw 2-3 eves 3000ccm biturbos diesel motorjával szemben

Azert érzem kamu kérdésnek, mert ... nézzél vissza pár előzőnapi kérdést/válaszokat ,ha nem kamu akkor elnézést kérek

Ui es még mai napig hiba nélkül mennek ezek a motrok nem mindennapi használat mellett ezek 9000+ rpm re tervezettek es 7000től-/7500ig korul adjak le a lmaximumotloerő/nyomaték .. szóval nem kell 9 ig elpörgetni

2016. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom de amiatt mert azt mondod,hogy kamu a kérdés nem fogom visszanézni az előzőnapi kérdéseket.
2016. jún. 3. 14:44
 6/7 Tomcatters ***** válasza:
Természetesen nem kell visszanézned "csak írtam" :D Amúgy ha tetszik a celica nyugodtan vehetsz .. de van az 1.8 gts VVTL-i 192 lóval gyárilag :) Nézzél körbe hahun sztem 1.2-1.5 lehet kapnimár az elég jól szedi a lábát. 143 LE az nem való szerintem a celicához (Ez csak az én magán véleményem )
2016. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Celica szeritnem sose azért volt ekdvelt mert annyira erős volt. :)
2016. jún. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!