Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Polo 3 (6n) 1.4 benzinesről...

VW Polo 3 (6n) 1.4 benzinesről vélemények?

Figyelt kérdés
Megbizhatóság, futásteljesítmény, fogyasztás erdekelne elsősorban.

2016. jún. 3. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Nekem másfél évig volt. Megvétel után rendbe rakattam, és olyan jó lett, hogy a világ végére elmertem volna indulni vele. Az olajat zabálta, de ezen kívül semmi baja nem volt. Városban 6 liter, pályán 5.5, télen városban megette a 7-8 litert. Én nagyon szerettem ezt az autót.
2016. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szervizeled, kivisz a világ végére is. Nem egy erőgép, pörgetni kell hogy valamennyire megmozduljon (akkor se nagyon), de aránylag keveset fogyaszt. Csendes is, szépen jár, ha rendben van. Nekem nem volt ilyenem, de egyik volt barátnőmnek igen, 270 ezer km volt benne, baja semmi.
2016. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koaxk Ábel ***** válasza:
85%

Nekem volt 6n Polo-m 1.0 motorral és 6N Classic-om 1.4-es motorral!


Megbízható technika, sose volt vele semmi komoly gondom, nem egy versenygép, de nyilván mivel ilyet nézel ez nem is szempont!


Én maximálisan ajánlom, nem drága, megbízható, és talán nem annyira unalmas karosszériára mint a Suzuki Swift!

2016. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
És kissebb esélylel volt már hüly*gyerek auto mint egy golf pl. :D
2016. jún. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!