Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi 100 vagy Suzuki swift mk2?

Audi 100 vagy Suzuki swift mk2?

Figyelt kérdés
Az Audi régi szívó dízel, 1.8 D, a suzuki 1.3 8v . Melyik megbízhatóbb,szervizköltseg? Kegyelmesebb? Melyiket vennetek?

2016. jún. 4. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Swiftet.
2016. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A swiftet ütni vágni lehet, akkor sem megy tönkre. Nem egy szerviz igényes autó, ha még is tömérdek alkatrész van hozzá. Az Audi 100hoz kevésbé, és kicsi az esélye hogy találsz normális darabot belőle. Mindenképp a swiftet valasztanam.
2016. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bruce_Lee ***** válasza:
30%

Audi, de én inkább a benzines 80-ast választanám. Az Audi galvanizált sosem fog rohadni kivéve ha meg nem törték.

A Suzuki rohad, de olcsó a küszöb és a sárvédő perem hozzá :) Az Audi szerintem kényelmesebb és jobban használható hosszabb utakra is de a Suzuki is elmegy bárhová. Az Audihoz is kapni bármilyen alkatrészt és baleset esetén is ez a biztonságosabb autó.

Én Audit vennék de a benzines 80-ast.

2016. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Swift,
2016. jún. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!