Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan érdemesebb vezetni...

Hogyan érdemesebb vezetni tanulni heti egy alkalommal dupla óra vagy heti kétszer 1-1?

Figyelt kérdés
kicsit bizonytalan vagyok hogyan kezdjem.azt is írjátok le miért gondoljátok így.
2016. jún. 4. 18:14
1 2
 1/11 szántóvető ***** válasza:
19%
ha nulláról kezded akkor heti 2x2 vagy 3x2 óra,másképp megöregszel mire levizsgázol.
2016. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább heti 2x2 óra, vagy 3x2. ahogy az első is írta.

Ha nem akarod elhúzni és esetleg nem megy olyan jól, akkor érdemesebb minél többet és hosszabb időn át vezetni, különben sokára fogsz tudni levizsgázni és kiesel a gyakorlatból. Ha gyakorlott akarsz lenni és azt is akarod, hogy jól menjen, akkor mindenképpen érdemes 2 órát venni egy alkalommal és azt többször egy héten, mint 1 alkalom.

2016. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy ora semmire sem elég, hisz az valójában csak 45 perc, ebből, ha 30 perc aktív vezetés, egy rossz szavad nem lehet. 2 órákat érdemes menni,sőt azt hetente kétszer, de legyen közte pihenő nap is
2016. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

automata váltóson fogok tanulni.

nekem heti 2 darab órára futja sajnos.most azzal mit érek ha levezetek 1 hónap alatt annyit amit 3-4hónap alatt tudok kifizetni? akkor meg mire levizsgáznék addigra felejtek el mindnet.mert értelemszerűen nem engednek vizsgára amig nincs kifizetve.

2016. jún. 4. 18:35
 5/11 A kérdező kommentje:

és ha meglesz a jogsim jó ideig utána sem fogok vezetni.

vagy majd akkor is minden hét után vizsgázzak újra?:)

el lehet ezt felejteni egy hét után?

2016. jún. 4. 18:37
 6/11 A kérdező kommentje:

egyébként egy óra az 50perc nálunk és nem a szövegelésért fizetek elméletből már vizsgáztam szóval abból legalább 40et vezetéssel szeretnék tölteni.ellenkező esetben panaszt tennék,a kartont sem írnám alá és kiverném a balhét.amennyiben az oktató több időt szeretne beszélgetni mint vezetni abban az esetben 5ezerért adok neki fogadóórát:D ott beszélhetünk amiről szeretne.

azért itt vidéken óránként 3800at nem azért fizetek hogy egyhelyben álljunk mikor kilométerhez van kötve a jogsi.

2016. jún. 4. 18:47
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Márpedig sokat fogtok állni,amiért még szemrehányást sem tehetsz az oktatódnak. A városi vezetés sajátossága ugyanis az, hogy sokszor meg kell állni forgalmi okok miatt. Álltok a lámpáknál, lényegében nem tanulsz olyankor semmi, az óra meg ketyeg. Sőt abban is biztos lehetsz, jesz olyan alkalom, amikor te érzed szükségét, hogy álljatok félre, magyarázza el az oktató részletesen a feladatoot. A vezetés tanuláshoz kell szövegelni is közel sem úgy működik, ahogy te elképzeled. Automata váltós tanuló kocsi van másik a közelben? Azon tanulva az oktató váltás sem egyszerű. Az meg sajnos alapvető hiba, ha a szükséges anyagi fedezet nélkül kezdted el a tanfolyamot. Megoldható úgy is, de magadnak nehezíted. A határidőből ne fuss ki
2016. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 szántóvető ***** válasza:
100%
akkor várjál 2 hónapot,gyűjtsd a pénzed addig.pont arról van szó hogy heti 1 órákkal elfelejted amit előzőleg félig-meddig megtanultál.
2016. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne érts félre, de ha nincs miből, akkor inkább ne vezess, hanem csináld meg akkor, ha telik rá.

Ugyanis 1-2 hét alatt is ki lehet esni a gyakorlatból egy olyannak, aki még tanuló. És heti 2 óra, az nagyon kevés.

Én vidéki munka és gyerek mellett csináltam meg és hagytam ki önhibámon kívül volt olyan, hogy 2 hetet is és nagyon nehéz volt utána. Egyébként átlagosan heti 4 órát vezettem, de volt, hogy csak 2-t tudtam és mint írtam volt, hogy kihagytam 2 hetet is. Hát ne tudd meg, hogy utána milyen rossz volt.

Kevés volt ez az óraszám. Több hónapig húztam így, nagyon kínkeserves volt már a vége, elsőre nem is sikerült. De mikor meglett, akkor is egy csomót kellett vezetnem, mire úgy vezettem, ahogy azt tényleg kell és jó.

És azóta vezetek tényleg most már jól, önmagamhoz képest pedig gyönyörűen, hogy beültem az autóba egyedül és mentem és nem 1-2 alkalommal.

2016. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.de akkor most a kettő "rosszból" melyik legyen? 1x2 vagy 2x1 hetente?most az első 8 órám nem egy hónapra hanem 3hétre oszlik ami egy picit jobb aztán majd meglátom.


nyilván a forgalmi ok nem az oktató hibája.de felénk forgalmi dugó nincs.csak sok helyen olvasom a neten hogy állnak az út szélén és megy a szöveg indokolatlanul sokáig.erre gondoltam.


gyüjteni próbáltam de mindig elment valami másra a pénz szóval inkább bedobom egyből a részleteket:D


gyorsan tanulok megpróbálom így, csak meglesz valahogy.

szoknom is kell hogy ne felejtsem el hiszen nem fogok sűrűn vezetni a későbbiekben sem.szóval nem szabad felejteni:) sőt jó ideig semennyit sem.nekünk nem automata kocsink van.



"de ha nincs miből, akkor inkább ne vezess, hanem csináld meg akkor, ha telik rá."


ezt lehet elhamarkodtam kicsit de már késő bánat nekem.hát az óra már ketyeg.utólag már ezen nem tudok befolyásolni.3hónap már elment a 2évemből amin belül le kell tenni.

köszönöm a tanácsokat de hát ez van most már.

2016. jún. 4. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!