Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Helo Kocsi vétel előtt állok...

Lacikaf kérdése:

Helo Kocsi vétel előtt állok és mindenképp bmw-t szeretnék venni és csak benzineset. Az a kérdésem hogy 318i (143Le) vagy 320i (150Le) vagy a 320i csak a 2.2-es 170 Le-s változatot vegyem? E46 szériában gondolkodom csak!

Figyelt kérdés

Szervíz tapasztalatokat és fogyasztási adatokat várnék bmw- tulajdonosoktól!

Köszönöm!


2016. jún. 4. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
spritmonitor.de van elég fogyasztási adat feltöltve.
2016. jún. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BiTOPro97 ***** válasza:
32%

Van sok fórum ami a véleményénezés és tapasztalat megosztásra van létre hozva.

Szerviz tapasztalatokat is nézd meg, ha jót akarsz magadnak!

Egy E46 330i-t kaptam kölcsön eladás előtt 4 éve, és egy élmény volt azt (is) vezetni. Pécs-Budapest oda-vissza.

2016. jún. 5. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 BiTOPro97 ***** válasza:
0%
4 éve* 4 hónapja Sorry! Az autó volt négy éves. ;)
2016. jún. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BiTOPro97 ***** válasza:
0%
Itthon is van egy kör akik 4-5 éves koruk közt cserélik az autójukat. Általában nyugati cégeknél dolgoznak, nyugati bérekért. Vagy csak megengedhetik maguknak.
2016. jún. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BiTOPro97 ***** válasza:
51%
Hány évesen, és mennyit szánsz rá?
2016. jún. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BiTOPro97 ***** válasza:
0%
Egyre készülj fel, kevés itthon a benzines és megvételre még ajánlható is egyben a BMW-kből!
2016. jún. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BiTOPro97 ***** válasza:
51%

Sorry! Nem kelletem fől teljesen, keverem a szezont a f@sommal! ;)


Összemosódnak a dolgok, kábán és közvetlenül az ébredés utáni félórában. - de később korrigálok. És erényem ezt így felvállalom.


Volt szerencsém idén sok más BMW, MB és más autó közt, E46-ot is vezetni és a legtöbbet csúcs motorral, közel full extrásan és jellemzően eladás előtt.


És jellemző út a Pécs-Budapest oda-vissza.


Ébredés után számokkal bajban vagyok, ezért sem lettem orvos mint anyám félcsaládja, és Pécsen az a szakmát tanuló ikerhúgom. Meg olyan vagyok, mint egy kicsit részeg. ;)

2016. jún. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BiTOPro97 ***** válasza:
0%

Amióta meg van a jógsim kb. nincs olyan BMW, MB amit 4 évesen nem vezettem, csak olyam amiből csak idősebb van.


De vezettem E46 330i-t is igaz azt jóval idősebben, ráadásul ezt többször is. Apja nem adta el, fia autója lett, aki egy jó haverom.


Szintén a jellemző Pécs-Budapest oda-vissza útvonalon.

2016. jún. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Helo


2001-2004 évjáratot nézem max 1.5 milliót szánok rá!

2016. jún. 5. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!