Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó kb 300-350. 000 Ft-ért?

Első autó kb 300-350. 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés

Nem talaltam hasonlo kerdest, ezert kivancsi vagyok.

Tobbszori atgondolas utan ket versenyzo maradt kb. 300-350.000 Ft-ert:

- Suzuki Swift GLX 1.3 (2000-2003 / ferdehatu)

- VW Polo III 1.4 (ferdehatu vagy kombi)


Tudom, hogy egy Swift olcsobban fenntarthato, mint egy Polo, de szeretnek erveket es ellenerveket kapni. Pl. egy Polot mennyivel dragabb fenntartani, mint egy Swiftet (alkatresz)? Egy konkret alkatresz csereje mennyibe kerul az egyiknel es a masiknal?



2016. jún. 5. 08:13
 1/8 Tomcatters ***** válasza:
100%

Azt vedd amelyik jobb állapotba van ...

Nem vészes a fenntartása egyiknek sem... alkatreszárak is egyarban vannak mindkettőhöz... Az az állítás,h japán autókhoz drágább az alkatrész nem állja meg a helyét .. nekem/nekünk csak japán autóink voltak ... ahoz is van bőven olcsó utangyartott alkatrész mint pl a németekhez... van gyári ,de az is szint ugy mind kettőnél drága , vannak tipuspecifikus prémium alkatrészek (nem gyári) csillagászati áron pl D2 racing Tárcsafékek

Jobb minőségű tarcsafékek mind kettőnél 12-13 ezer ft olcsóbb mind kettőnél 5 ezer ft körul van ... betetek szint úgy 10-10 illetve 5-5 ezer körül kapható ... stb ... Fékeken nem sporolunk én pl BremBot használok, az eleg jo minőség és az ára se csillagászati

2016. jún. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk eddig csak Suzukink volt és van is.

Mi nagyon szeretjük, sosem hagyott cserben, nagyon megbízható autók.

Alkatrészeket könnyen tudsz hozzájuk kapni, és viszonylag olcsón, könnyen fenntartható.


A VW Polo III-ról nem tudok mit írni, sosem volt olyan autóm, és nem is vezettem sosem. De nekem nem is tetszik.

2016. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Melléfogni nagyon egyikkel sem tudsz ezek közül.
2016. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha jól értem, akkor a fent említett Suzuki Swiftet és a VW Polo III autókat lényegében ugyanannyiból lehet fenntartani?
2016. jún. 9. 08:43
 5/8 Tomcatters ***** válasza:

Igen , kb egyforma a fenntartasi költségük

Suzuki pozitivuma hogy2002 től az 1.3 86 le a polo 1.4 viszont csak 75 le

Polo pozitivuma .. masszivabb karosszéria :)

2016. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
OK. Köszi.
2016. jún. 9. 10:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Melyik mellett döntöttél?
2016. jún. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyelőre vacilálok még... Kb Augusztusra tervezem a vasarlast. Az emlitett Polok egy hajszallal dragabbak, mint a Swiftek. Szerintem egy jo veteli ajanlat fogja eldonteni, hogy epp melyik lesz.
2016. jún. 21. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!