Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó vásárlás ellőtt vagyok,...

Robogó vásárlás ellőtt vagyok, Motówell 50-est vennék, véleményeket tapasztalatok szeretnék, /+, -/ érdemes belevágnom?

Figyelt kérdés

#Motowell #50-es.
2016. jún. 5. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak ha nem zavar némi szerelés néha.
2016. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neked már volt, első válaszoló?Vagy csak be kellett böffenni valami frappánsat?Kérdező a válaszom igen, de csak újat.
2016. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Motowell Crogen City Limited robogóm van.2016-os évjárat, 320 e Ft volt.Nem volt olcsó, de jókat hallottam róla és szerettem volna egy új járgányt.Piaggio-ra nem lett volna pénzem.43 éves vagyok, tehát nem akatam "világot megváltani".Tapasztalatok 4200 kilóméter után:

1000 kilóméterig a fojtás, városi közlekedésben nagyon szívás... Utána kötelező szervíz+fojtás eltávolítás 30 ezer. 1200 kilóméternél kontrasztrugó csere gyengülés miatt (nem akartam gyárit), 6000 e Ft.Malossi ugrott bele.Ugyanígy variátor görgőből is.2000-nél berugókar csere garanciában, a hornyolás belső lekopása miatt.3000-es kötelező szervíz, 30 ezer munkadíjjal.4000-nél gyári sportkipufogó katalizátor eltömődése.Ehhez jött a főtengely szimmering cseréje."Nyitott kipufogó"+ehhez passzoló görgő+szimmering+munkadíj 42 e Ft.

Csak ÖMV benzint és Castrol Racing1 olajat használok hozzá.Esőben, rossz időben garázsban pihen.Ezt csak amiatt írom, ha valaki esetleg földutakra venné...

Szóval ha mindent "szabályosan" csinálsz,lehet rá akkor is költeni.

2017. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hmm igy egy évvel utána... nekem nem volt, de elég sokat szereltük haverét.
2017. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és majd elfelejtettem: ha húzod neki, 4 litert simán beszippant 100 km-en
2017. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!