Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Itthon Európában megvalósíthat...

Itthon Európában megvalósítható ez, autós körökben?

Figyelt kérdés

Egy fórumon láttam hogy van illegális pénznyereményes drag verseny, ami gyakorlatban annyit tesz hogy X kihívja Y-ot ha úgy gondolja lebírná nyomni őt, megbeszélnek egy időpontot leginkább késő estére, és találkoznak egy autópálya felhajtónál, vagy egy elkerülőnél.

Megegyeznek a pénzben, és meghatározzák hány méteren keresztül tartson a verseny, leginkább 3 fordulós.


A kérdést azért is írtam ki, mert van egy Szlovák ember, 2014-es 6os bmw gran coupé-val versenyzik, de semmiféle papírja nincsen rá, se rendszám, a jogsiját elvették X éve pont ebből kifolyólag. Tehát nagyon feketén csinálja, és a bevételekből csinálja az autóját, és tartja fenn magát.


Olcsóbban jön ki az autó fenntartásával úgy, hogy semmit nem fizet rá, csak tankolja és maga szereli?



2016. jún. 5. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Most ezt komolyan kérded? Ez nem halálos iramban, jobb esetben csak rendőrök kapják el egyszer, rosszabb esetben emg egy oszlopot vagy másik autóst.
2016. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem a Need for Speed játékban voltak ilyenek? :D Nem emlékszem, életemben egyszer játszottam vele az Undergrounddal és azzal meg is untam az autós játékokat örökre.


Oké, biztos hogy létezik ilyen, de azért ebből ne akarj megélni, egyrészt valószínű előbb találsz jó állást (ami ritka mint a fehér holló), másrészt egy apró hiba és meghalsz. És lehet még mások is.

Szóval hagyd.

2016. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!