Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Mazda 6-rol?

Mi a véleményetek a Mazda 6-rol?

Figyelt kérdés
Egy 2006 körüli mazdát szeretnék venni, csak nemtudom, hogy mennyire jó ez a típus és érdekelne mások véleménye is, elsősorban azok véleménye akiknek már volt vagy akár most is megvan! Válaszaitok előre is köszönöm :)

2016. jún. 7. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyetlen amire figyelni kell, hogy ha megkezdi öket a rozsda akkor azt rendesen teszi.
2016. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha oda volt rá figyelve nem igazán lehet vele gond, futómű iszonyatosan jó, viszonylag jól felszereltek az árukhoz képest, kellemes időtálló forma.

Nincs kiemelkedő hibajelenség egyik motornál sem, talán annyi hogy a dízelek denso rendszere nem olyan tuningolható mint az 1.9tdi-k.

Olajcsere 15ezer km-enként ajánlott gyári olajjal (megfizethető) Üreg és alvázvédelem nem elhanyagolandó ha hosszútávon tervezel mert sajnos hajlamos a korrózióra (küszöbök, sárvédőívek, ajtók alja)

Üdv,

Egy boldog hatos tulaj.

2016. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem inkább célozd be a 2. generációt. a 2.2-es dízeleket 129 lóval szinte végtelen km-re tervezték. a 129 ló ellenére 350-es nyomaték, bitang erő és gyorsaság, megbízhatóság jellemzi. nekem olyan van, 2011-es most 420 ezer km van benne, és hétfőn indulok vele Franciába. szóval ennyi km után is hibátlan. olajcserét én 20.000 km-enként csináltatok.
2016. jún. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abszolút elégedett vagyok vele, mazda 6 kombi, 1.8 benzin, 2010es. Lassan egy éve van nálam, nem volt vele probléma, bár még csak 88ezer km van benne. Inkább a benzines ajánlott, nem a dízel, elmondások alapján.
2016. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!