Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi és miért búg/zúg ha felkapc...

Mi és miért búg/zúg ha felkapcsolom a tompított/távolsági fényszórót?

Figyelt kérdés
Citroen C3-ról van szó, felkapcsolom egyből búg, nem egyenletesen inkább rövid szakaszosan hol halkabb hol erősebb. Már egy ideje csinálja, de még nem foglalkoztam vele, de eléggé zavaró, mert kint is hallani.
2016. jún. 9. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A generátor.
2016. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem tölt vagy gyenge? Még ez nekem kevés hogy tudjam mi a baja, de köszönöm a választ!
2016. jún. 9. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:

A generátor forgó alkatrészei zúgnak-búgnak.

Azt csak egy autóvillamossági szerelő tudja neked megmondani, hogy ettől függetlenül a generátor megfelelő hatékonysággal működik-e.

Minél több elektromos fogyasztót kapcsolsz be, a generátornak annál intenzívebben kell dolgoznia, ennek következtében előfordul, hogy hangot is hallat a generátor, de ennek nem kellene azért a motor hangját is túlharsognia.

2016. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, annyira nem értek hozzá de mostmár tanultam újat :)
2016. jún. 9. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!