Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi senda xtreme gondok....

Csabeeeeeeee kérdése:

Derbi senda xtreme gondok. Teljesen gyári 50-es motor és most vettem 1 hete. Tankoltam bele 5litert és ez 80 km alatt el is fogyott. Sokat eszik miért lehet ez?

Figyelt kérdés
A másik az hogy a levegő csavart hogyan kell beállítami hogy rendesen működjön? Utoljára pedig az hogy 55-nél nem tudok vele gyorsabban menni és a 6-os sem akar kipörögni , ez miért van?

2016. jún. 10. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez elég nagy gond, lehet kopott a gyűrű vagy dugó szóval gyenge a motor. Vagy a karbi beállítás nem jó.

Amikor vetted nem próbáltad ki?

2016. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De igen kipróbáltam , de nem nagyon méregettem mennyit megy. A karbit hogy kellene beállítani?
2016. jún. 10. 19:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy áttétel gondok nem lehetnek? Mert most ilyen kerekekkel van szerelve : [link]
2016. jún. 10. 19:01
 4/5 anonim válasza:

Hát fojtásokkal nem nagyon fog többet menni ennél...

Max 60, de nagyon max.

Gondolom még a karbi mögött is ott van a rézlap.

Nem kell neked ezen aggódni, az enyémen is rajtavolt a vakcső, meg a karbi mögött a rézlap. 11:53-as áttétellel az enyém se produkált többet, előre raktam egy 14-es lánckereket az enyém sem pörgött ki, de ugyanúgy 55-60-at ment.

Most van rajta egy turbokit kipufogórendszer 13:53-as áttétellel 97-98-at viszi. :D

2016. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mondjuk az enyémen 17-es sm gumik vannak, ha kiveszed a fojtásokat gyári kipuval, akkor kb. 80-at megy, mert már úgy is próbáltam.
2016. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!