Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 2t-s robogónál hogyan...

Egy 2t-s robogónál hogyan tudom ellenőrizni, hogy az olajpumpa megfelelően működik?

Figyelt kérdés

Van egy Kymco People 50-es robogóm, nemrég vettem, és bár volt szervizben nemrég átnézésre, azért aggódok, hogy mi van ha nem adagolja rendesen az olajat.

Hogyan lehet ezt kideríteni?

Kipufogó nem igazán füstöl, illetve csak minimálisan. De lehet, hogy azért, mert elég jó minőségű füstölésmentesnek mondott olaj van benne.



2016. jún. 10. 17:56
 1/2 Zzzoli ***** válasza:

Az olajpumpa nyomóági csövét lehúzod, meg kell nézni hogy melyik az és hová megy, a people-nál nem tudom hogy a karbiba adagol e vagy a szívócsonkba. Egy vékony 4-5 mm körüli csövet keress.

Aztán beindítod és figyeled a végét. Nyílván ha adagolt mennyiségre vagy kíváncsi, azt hosszabb időintervallumban kell kimérni, de ha látod hogy szépen lassan csepp képződik a cső végén, majd lecseppen, aztán újra, akkor adagol az olajpumpád!

2016. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ!
2016. jún. 11. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!