Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa 159 feketében vagy...

Alfa 159 feketében vagy kékben szebb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2016. jún. 11. 13:11
1 2
 1/11 Tomcatters ***** válasza:
Szép mind a 2 színben,de sztem szebb a fekete :)
2016. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Inkább a kék, a fekete nagyon elveszti a vonalait, nem látszanak az élek annyira a sötét szín miatt.

Nekem ezüst színű van, bár nem ilyet szerettem volna, hanem vagy valami sötétet, vagy vöröset, de egyáltalán nem bántam meg, mert rendkívül jól mutat napsütésben. :)

2016. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő szép, de feketében kicsivel "olaszosabb".
2016. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Talán kékben, az általában gyöngyház. Élőben kitűnik a különbség. De drágább is maga a fényezés.

Ajjajj 5000 Eur alatt nem nézegetnék mert ez alatt általában a betegágyaktól akarnak szabadulni. De nem akarok károgni. Nem csak az Alfák esetében hanem általában is. Azért csak szerencsés vásárlást és jól nézd meg mit veszel mert nem mind arany ami fénylik és jónak tűnő árban van.

2016. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írja valaki, valóban olcsó autók, ennyiért nem szoktak túl jó állapotút kínálni.

Az 1.8-as motor sem túl erős egy ekkora testhez, ráadásul ahhoz képest még sokat is fogyaszt. Nehéz jó állapotú benzinest találni, elég ritkák. Én is azt szerettem volna, de végül 1.9 JTDm lett.

Ha benzin, akkor inkább a Tbi, de az árban ennek a duplája kb.

2016. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyelőre csak nézelődök. Az 1.8-as benzines a legegyszerűbb motor, tartós megbízható, igaz kicsit gyenge. Nekem mással nem kell. JTS-ek gázosak, dízelekben pedig már 3-500 ezer kilométer van, meg nem is szeretem a hangját. :)
2016. jún. 11. 20:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a dízel szigetelése, szinte nem is hallod bentről. Ha szól a zene normál hangerővel, akkor meg főleg nem hallani. Nálam pl hangosabb a gumi, mint maga a motor.

Nem egyszerű, de lehet találni kevés km-t futottat. Az enyémben 181 ezer km van, és nem tekert.

Az átlagfogyasztása jelenleg 6.6 liter, de sokat használom városban. Míg a benzines azért benyeli a 10-et, városban még többet is.

2016. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én egy 2.4 dízel tulaja vagyok, először én is feketét szerettem volna, de egy percig sem bánom, hogy nem az lett, hatalmasat mutat ez a kék is.


[link]


[link]

2016. jún. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Durca!
2016. jún. 29. 10:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Szép színe van az biztos. :) Véletlenül nem Sármelléken, a régi laktanyában készült a kép? Ott is ilyen épületek vannak egy erdő mellett.
2016. jún. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!