Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vento jobb első kerék zúgás?

Vento jobb első kerék zúgás?

Figyelt kérdés
A ventom jobb első kereke felől zúgást hallok ami teljesen független a motor fordulatától. Először azt gondolom, hogy a téli gumi de kapott nyári papucsot és a hang ugyanúgy megvan illetve nem ugyanúgy mert hol van zúgás hol teljesen korrekten szalad. Kerékagycsapágyra gondoltam de az tud olyat okozni, hogy hol zúg hol nem? Szerelőnél volt de akkor pont nem produkálta a hibát :(
2016. jún. 11. 13:24
 1/2 Petya183 ***** válasza:
Az lesz szerintem... Nekem pl mindig csak balos kanyarba csinálta a jobb kerék mikor ment rá a terhelés. De lehet féltengely is, nézd meg álló motornál mennyi a holtjátéka még nemigazán lehet
2016. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam de nem kanyarban csinálja. Egyenesen mentem zúgott majd megszűnt egy teljes napig semmi aztán megint majd megint csend. Teljesen nem értem
2016. jún. 11. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!