Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nézik vizsgán a...

Mennyire nézik vizsgán a motorolaj szivárgást?

Figyelt kérdés
nagyon kicsit szivárog az olajteknő és a váltó közt, nem csepeg csak látszik hogy ereszt
2016. jún. 11. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel nem lesz gond, de ha aggaszt, akkor mosd le legalább nagyjából a koszos részt műszaki előtt. Nekem a váltóból szivárog az olaj, már szinte új kora óta (egyszer elvittem szerelőhöz aki állítólag szimeringet cserélt, de azóta is szivárog, persze évente rátöltök kb 1 dl-t) soha nem szóltak érte műszakin.
2016. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak ilyen szintű, akkor a kutyát nem fogja érdekelni.
2016. jún. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már lemostam a motort is, nemis csepeg csak szivárog alig észrevehető
2016. jún. 11. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb fél éve van ilyen nyűgöm, nekem 1 teljes napi állás után látszik egy kis 5 ft-os nagyságú csepp az autó alatt, a motorterem viszonylag tiszta is. Szerelővel beszéltem, de ő mondta hogy még az előző tulaj vitte olajteknő tömítés cserére mert akkor nagyon szivárgott, csak mert a szerelő már gyakran látta az autómat. Ő mondta hogy nekem a szivárgás az olaj leeresztő csavarból jön, mert nem lett 100% megfelelően visszatekerve, de az olaj nem fogy szinte semmit az autóból, az olajcserét másik szerelővel csináltattam. Műszaki előzetesen mondták hogy van némi szivárgás mert másik helyre vittem, ott mondták hogy nagyon minimális ebbe nem kötnek bele, csak figyeljem mert nem szabad hosszú ideig elhanyagolni a probléma javítását. A szimeringek jók, mindent megnézettem, és éles műszakin sem szóltak érte.
2016. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!